Alma Harmony XL Pro – bezbolesny sposób na jędrną skórę!

Alma Harmony XL Pro – bezbolesny sposób na jędrną skórę!

Alma Harmony XL Pro to nowoczesna platforma laserowa, obsługująca wiele różnych źródeł światła oraz nowoczesnych technologii. Narzędzie to łączy w sobie rozmaite rozwiązania, które wykorzystać można podczas pojedynczej procedury zabiegowej. W ten sposób laser da się znacznie lepiej dobrać do rodzaju problemów dermatologicznych pacjenta. Alma Harmony XL Pro pozwala na wykonanie zabiegów o różnym celu działania. Czym charakteryzuje się to urządzenie i w jaki sposób pomaga ujędrnić skórę?

Innowacyjny laser Alma Harmony XL Pro

Laser Harmony XL Pro to nowoczesny laser izraelskiej marki Alma Lasers. To innowacyjne urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii. Najnowsza generacja platform laserowych pozwoliła na utworzenie unikalnej technologii. Zapewnia ona doskonałe efekty zabiegowe, a jednocześnie gwarantuje kompleksowe podejście do potrzeb pacjentów. Firma Alma Lasers jest niekwestionowanym liderem w opracowywaniu rozwiązań na bazie światła, ultradźwięków oraz fal radiowych. Laser Alma Harmony XL Pro jest w stanie rozwiązać wiele problemów, którymi zajmują się specjaliści z wielu miast. Jednym z nich jest Warszawa. Dzięki możliwości zastosowania wielu głowic, urządzenie można odpowiednio dopasować do rodzaju niedoskonałości występujących u pacjenta.

Ujędrnienie skóry

Zadaniem lasera frakcyjnego Alma Harmony XL Pro iPixel jest redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy oraz lifting skóry. Z jego pomocą można również wyrównać koloryt naskórka, zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych oraz ograniczyć widoczność ujść gruczołów łojowych. Zastosowanie iPixel pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia i ujędrnienia skóry. Najlepszy rezultat da się osiągnąć w ciągu 1-3 miesięcy, kiedy to następuje pełna regeneracja obszaru poddanego zabiegowi. Laser ten posiada odpowiednio skonstruowaną matrycę, która przyspiesza odbudowę skóry. Zabieg z użyciem Alma Harmony XL Pro iPixel nie wymaga stosowania znieczulenia i jest całkowicie bezpieczny. Najlepsze rezultaty daje seria 2-4 sesji, przeprowadzanych w odstępie 3-6 tygodni.

Miejsce na foto1

Eliminowanie zmian naczyniowych

Jednym z najciekawszych zabiegów z zastosowaniem lasera Alma Harmony XL PRO jest Dye-VL. Urządzenie emituje pulsacyjne źródło światła o charakterze wąskopasmowym. Zapewnia ono skuteczne usuwanie przebarwień skóry i zmian naczyniowych. Emitowane światło w sposób selektywny przekazuje energię, która ukierunkowana jest na melaninę oraz hemoglobinę. W rezultacie zabieg jest nie tylko skuteczniejszy, ale też bardziej bezpieczny. Laser Alma Harmoy XL Pro Dye-VL likwiduje szereg objawów fotostarzenia się skóry. Pozwala na usunięcie piegów, plam soczewicowatych, rumienia czy trądziku różowatego. Sprzyja eliminowaniu łagodnych zmian naczyniowych, w tym pajączków naczyniowych, naczyniaków płaskich oraz teleangiektazji. Zabieg zalecany jest także w przypadku występowania zmian łojotokowych oraz rozszerzonych ujść gruczołów łojowych.

Usprawnienie regneracji

Nieablacyjnym laserem frakcyjnym platformy Alma Harmony XL Pro jest ClearLift. W tym przypadku możliwe jest bezbolesne oraz nieinwazyjne usuwanie wszelkich niedoskonałości wynikających z procesów starzenia. Efekty zabiegu utrzymują się długo. Do największych zalet tej technologii należy brak skutków ubocznych czy konieczności rekonwalescencji. Emitowana przez laser wiązka frakcyjna jest w stanie dotrzeć wgłąb skóry na głębokość nawet 3 mm. Wytworzona energia prowadzi do wystąpienia mikrouszkodzeń, które pobudzają produkcję elastyny i kolagenu. Ciągłość naskórka i skóra właściwa nie są w żadnym stopniu uszkadzane, co usprawnia przebieg procesów regeneracyjnych. Zastosowanie zabiegu pozwala na kompleksową przebudowę i poprawę kondycji skóry poprzez redukcję zmarszczek oraz usuwanie rozstępów. Umożliwia przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu twarzy, szyi, czoła i policzków, a także ułatwia usuwanie blizn i bruzd.

Miejsce na foto2

Odmładzanie skóry

Usuwanie zmarszczek laserem Alma Harmony XL Pro w Warszawie to zabieg praktycznie bezbolesny. Po zakończeniu sesji skóra może być ledwo zaczerwieniona, gorąca lub piekąca, jednak objawy te mijają w ciągu paru dni. Pacjent może wrócić do pełnej aktywności zaraz po zabiegu, co nie zawsze jest możliwe po zastosowaniu innych urządzeń laserowych. W początkowej fazie zalecane jest smarowanie skóry kremami o działaniu łagodzącym, a także mycie delikatnymi detergentami. Przez okres 4-6 tygodni należy koniecznie stosować filtry przeciwsłoneczne SPF 50 przed ekspozycją na słońce. Odmładzanie skóry Alma Harmony XL Pro zaczyna być widoczne po ok. 3-5 sesjach.