Artdeco – arcydzieło w sztuce makijażu

Artdeco – arcydzieło w sztuce makijażu

Makijaż to wyjątkowa sztuka, która wymaga nie tylko niezwykłej precyzji, wyobraźni i talentu, ale również zastosowania profesjonalnych produktów. Wysokiej jakości kosmetyki gwarantują nieskazitelność cery, którą można porównać do malarskiego płótna, na którym powstaje artystyczne dzieło.

A jak Art…

Marka oferująca produkty do makijażu powinna w pierwszej kolejności być otwarta na potrzeby i wymagania wizażystów, dla których sztuka makijażu jest sposobem na życie. Taką właśnie marką jest Artdeco, niemiecki producent kosmetyków do wizażu, który współpracuje z makijażystami i wsłuchuje się w ich cenne wskazówki i uwagi. Rezultatem tej owocnej współpracy są kosmetyki, których używanie jest przyjemne i na dłuższą metę staje się pasją. A warto pamiętać, że bez pasji nie ma żadnej sztuki, również sztuki makijażu.

Nowoczesność i styl

W ponad 30-letniej historii działalności, marka Artdeco zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów, najpierw w Niemczech, a następnie w ponad 78 krajach na całym świecie. Założyciel firmy Helmut Baurecht postawił sobie za cel produkowanie nowoczesnych, ponadprzeciętnych produktów, które znajdą zastosowanie zarówno w pracy wizażysty, jak również trafią na toaletki klientek drogerii, zakochanych w sztuce makijażu.

Marka Artdeco konsekwentnie podąża wytyczoną ścieżką, wprowadza na rynek innowacyjne kosmetyki i zawsze jest otwarta na zmieniające się wymagania konsumentów XXI wieku. Nazwa marki nawiązuje do stylu w architekturze, malarstwie i grafice zwanego “Art déco”. Styl ten charakteryzował się odważnym, nowatorskim projektowaniem, które miało wywierać pozytywny wpływ na otoczenie, w którym żyli ludzie oraz odpowiadać na ich potrzeby. Nic więc dziwnego, że marka o tak symbolicznej nazwie, tworzy wyjątkowe, eleganckie i stylowe produkty, które wiernie służą artystom sztuki makijażu.

Artdeco to marka, która nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale równocześnie sama wyznacza nowe i atrakcyjne tendencje w sztuce makijażu. Produkty marki zachwycają zarówno jakością i trwałością, jak również stylowymi opakowaniami podkreślającymi ich wyjątkowy charakter. Artdeco odważnie patrzy w przyszłość i zawsze stara się być o krok przed swoimi konkurentami. W asortymencie marki znajdziemy między innymi: wygładzające bazy pod makijaż, podkłady o przedłużonej trwałości, sypkie utrwalające pudry do twarzy, rozświetlające korektory i kamuflaże o wysokim stopniu krycia.

Perełki Artdeco

W ofercie kosmetyków Artdeco możemy wyróżnić prawdziwe perełki, które zdobyły szczególne uznanie klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne recenzje tych produktów na forach i blogach urodowych.

Jednym z najbardziej docenionych kosmetyków jest Artdeco Eyeshadow Base – baza pod cienie do powiek. Produkt umieszczony w małym, stylowym pudełeczku idealnie przygotowuje powieki do aplikacji cieni i wykonania pełnego makijażu oka. Baza posiada kremową, delikatną konsystencję, bardzo łatwo i precyzyjnie się rozprowadza. Kosmetyk wyrównuje koloryt powiek, pokrywa drobne zaczerwienienia i wygładza skórę. Produkt wspomaga nie tylko aplikację, ale również blendowanie i rozcieranie cieni. Baza zapobiega rolowaniu się sypkich, kremowych czy prasowanych cieni oraz ich nieestetycznemu gromadzeniu się w załamaniu powieki.

Artdeco Eyeshadow Base znacząco przedłuża trwałość cieni, sprawia, że nie rozmazują się i zyskują odporność na wodę, pot. Baza pozwala na budowanie intensywności koloru na powiece, dzięki niej barwy cieni są bardziej nasycone. Kosmetyk jest obecnie jednym z bestsellerowych produktów marki, wykorzystywanym zarówno w makijażach scenicznych, sesyjnych czy codziennych.

Kolejnym wartym uwagi produktem jest Artdeco Fixing Powder – sypki puder utrwalający do twarzy. Produkt posiada lekką, sypką, jedwabistą formułę, która doskonale utrwala makijaż na wiele godzin. Kosmetyk jest transparentny, nie barwi skóry, nie przyciemnia jej oraz nie pozostawia białych plam. Puder sprawdzi się zwłaszcza na strefie T (czoło, nos, broda) – gdyż idealnie matuje skórę i zapobiega jej błyszczeniu się.

Fixing Powder można aplikować na twarz dużym, puchatym pędzlem, puszkiem do pudru lub zwilżoną gąbeczką do makijażu. Kosmetyk zamknięty jest w małym, wygodnym, kompaktowym pudełeczku, które można łatwo zabrać ze sobą w kosmetyczce. Puder marki Artdeco jest dobrym wyborem nie tylko na wielkie wyjścia i szczególne okazje, można go również używać do codziennego makijażu, gdyż nie wysusza on skóry i gwarantuje niezawodny wygląd przez cały dzień. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, bezzapachowy i nie zatyka porów skóry, czyli nie przyczynia się bezpośrednio do powstawania zaskórników.

Produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i przedłużoną trwałością, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnych stylizacji w makijażowych. Marka Artdeco zyskała dzięki temu zaufanie klientów, wśród których znaczącą grupę stanowią profesjonalni wizażyści, artyści sztuki makijażu.