Atrakcyjna oferta dotyczące leczenia dentystycznego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dental Travel to usługa związana z tak zwaną turystyką dentystyczną. Klienci z różnych regionów Polski, ale też z różnych krajów przyjeżdżają do Poznania, do kliniki CANDEO Clinic, po to, żeby poprawić stan swojego uzębienia. Jednocześnie mogą oni zwiedzić miasto, poznać jego uroki, a także spędzić miło czas w luksusowym hotelu.

Luksusowy hotel w Poznaniu

Oferta Dental Travel przewiduje, że goście zatrzymają się w doskonałym obiekcie jakim jest City Hotel & Residence. Hotel posiada zarówno klasyczne pokoje hotelowe jak i apartamenty, wyposażone w aneks kuchenny oraz łazienkę. Na terenie obiektu ulokowana jest także rodzinna restauracja podająca dania między innymi kuchni śródziemnomorskiej. Szczególnym zainteresowaniem gości cieszy się strefa Wellness z basenem, sauną fińską i łaźnią turecką, a także sala cardio i groty lodowe oraz solna.

Leczenie dentystyczne

Poza oczywiście świetnymi warunkami jeżeli chodzi o zakwaterowanie usługa oferowana przez klinikę CANDEO Clinic wiąże się przede wszystkim z leczeniem dentystycznym. Zabiegi odbywają się na profesjonalnym sprzęcie i prowadzone są przez doświadczonych lekarzy. Oferta dotyczy przede wszystkim:

  • implantologii,
  • stomatologi estetycznej,
  • protetyki stomatologicznej,
  • ortodoncji,
  • endodoncji,
  • chorób przyzębia,
  • a także stomatologi dziecięcej.

Podstawowym zadaniem jaki stawiają sobie lekarze jest wyleczenie pacjenta, w taki sposób, aby odczuwał on w jak najmniejszym stopniu ból. Stosuje się do tego nowoczesne techniki. Każdy zabieg odbywa się w znieczuleniu. Metody dopasowywane są do wymagań i oczekiwań klienta. Wszystko ma miejsce w bezpiecznych warunkach. Nie bez znaczenia jest fakt, że przed każdym leczeniem specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad, aby uniknąć powikłań i nieprzewidzianych komplikacji. Przygotowywany jest plan leczenia oraz kosztorys.

Dental Travel

Dental Travel to nie tylko gwarancja ciekawie spędzonego czasu, ale również szansa na odzyskanie pierwotnego stanu uzębienia. Klinika zapewnia przede wszystkim możliwość wykonania dowolnej ilości implantów i koron zębowych w czasie pobytu w Poznaniu. Organizuje również lot, a także transfer z lotniska do hotelu. Przed pierwszą wizytą należy wysłać do specjalistów rentgen swojej jamy ustnej oraz opisać swój przypadek. Usprawni to znacznie organizację całego przedsięwzięcia. Warto zdecydować się na usługi pakietowe, przede wszystkim ze względu na ich atrakcyjne ceny. Można oczywiście również zorganizować sobie pobyt samemu, ustalając miejsce i czas. To klienci decydują, gdzie się zatrzymają, a także jakie atrakcje dodatkowe będą towarzyszyły wyjazdowi. Istotną sprawą jest także to, że jeżeli w czasie trwania gwarancji na niektóre zabiegi, między innymi na implanty, dojdzie do ich uszkodzenia, to klinika zwraca koszty pobytu, a leczenie przeprowadzane jest bezpłatnie.

Artykuł poleca CANDEO Clinic – organizator Dental Travel

// artykuł sponsorowany

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *