Białe zęby – sztuczki gwiazd filmowych

Białe zęby – sztuczki gwiazd filmowych

Gwiazdy filmowe kojarzą nam się z czerwonym dywanem, ale również z niesamowitą bielą zębów. Jak to możliwe, że pomimo wielu wypitych kaw i zjedzonych posiłków ich zęby pozostają perłowo białe przez wiele godzin? Jak to możliwe, że błysk fleszy nie jest w stanie pokazać żadnych niedoskonałości?

Odpowiedź jest prosta – aktorzy, piosenkarze i celebryci korzystają z rad najlepszych dentystów. Jakie to rady? Poniżej kilka udzielonych przez najpopularniejszych i najbardziej cenionych amerykańskich specjalistów.

Zainwestuj w elektryczną szczoteczkę do zębów

Nie od dzisiaj wiadomo, że elektryczna szczoteczka do zębów pozwala na dużo bardziej efektywne czyszczenie zębów. Najlepsze bez problemów usuwają nazębne plamy i pozwalają cieszyć się bielszym uśmiechem. Dlatego podczas kolejnej wymiany szczoteczki warto się zastanowić czy ta elektryczna nie byłaby lepsza.

Zaprzyjaźnij się ze skórką od banana

Banan to nie tylko smaczna przekąska, ale także przyjaciel białych zębów. Jednak tym razem należy wykorzystać skórkę, która w naturalny sposób wybiela zęby. Lubisz banany? Może warto spróbować? Używajcie jej przed myciem zębów. Jest to bardzo proste – wystarczy wnętrzem skórki wyszorować zęby i gotowe.

Wazelina dobra także na zęby

Przez cały dzień zęby narażone są na kontakt z wieloma pokarmami i napojami, które mogą zniweczyć marzenia o perłowym uśmiechu. Pomocna jest wazelina kosmetyczna. Wystarczy odrobinka nałożona na przód zębów, żeby plamy z kawy czy wina nie miały żadnych szans, a nasz uśmiech pozostał perfekcyjny.

Słomka nie tylko dla dzieci

Nie lubisz wazeliny? Jest inna sztuczka, która pozwala uniknąć zabrudzeń związanych z wypitymi napojami. Wiele gwiazd filmowych pije napoje wyłącznie przez słomkę. Dzięki temu płyny nie mają kontaktu z zębami i nie musimy się obawiać o biel naszego uśmiechu. Picie wina przez słomkę może wydawać się odrobinę dziwne. Ale czego się nie robi dla urody?

Dobra szminka pomaga

Tym razem rada dla Pań. Odpowiednio dobrana pomadka pozwala na uzyskanie efektu perłowo białego uśmiechu. Najważniejszy jest tu kontrast, więc aby uzyskać odpowiedni efekty, należy stosować te w ciemnych kolorach. To chyba dobry powód, żeby kupić kolejną szminkę?

Korzystaj z profesjonalnej pomocy

Bardzo dobre efekty przynosi korzystanie ze specjalistycznych zestawów do wybielania zębów. Wśród nich znajdziemy paski wybielające, żele wybielające i inne produkty do wybielania zębów w domu, odpowiadające naszym oczekiwaniom i preferencjom. Są one łatwe w użyciu i szybko sprawiają, że nasze zęby stają się bielsze. Chcesz mieć uśmiech gwiazdy filmowej? Stosuj najlepsze produkty wybielające.

Na koniec warto podkreślić, że nic nie zastąpi regularnych wizyt u stomatologa. Dzięki nim nie tylko będziemy się cieszyć ładnym uśmiechem, ale przede wszystkim zadbamy o zdrowie. Zatem postawmy na profilaktykę, a nie pozostanie ona bez wpływu na nasz wygląd.

Źrodło: Style white – wybielenie zębów