Botoks Człopa

Botoks Człopa

Dobry i cały akcji Botoks, już z pierwszych minut motywuje do oglądania. Film opowiada o patologicznej rodzinie, która ustala się na zmianę naszego mieszkania. Darek i Daniela podejmują więc rzecz w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się jednak kończy, gdy do jednego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż stanowi w ciąży, z potrzebą o ochronę przyjeżdża do doktor Agaty, która wraz ze prostym synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Chojna

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej zdobyć rzecz w prawdziwym koncercie medycznym. Aby polepszyć własne nastawienie i owoce sprzedażowe Daniela decyduje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta dokonuje się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest zatem dobre rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog występuje w ciążę, zaczyna wyrażać własną uwagę na fakt aborcji. Niezadowolony spośród tego stanowiska ordynator oznajmia, że gdy się coś dziewczynie nie podoba, to prawdopodobnie się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje to swoją karierę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że okres jej mężczyzny jest dużo niski, decyduje się na oddanie komórek jajowych aby dać nadzieję na dziecko innym rodziną.

Botoks Chojna

Wyjeżdża a do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Nasz, podnosi ona zgodność z Daniela, która łączy lekarzy gotowych do wykonywania dróg na duży lek, za co zdobędą oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie mają pokazać swój moment w medycynie. Przed imprezą, osoby wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z obecnym lekiem. Jej założeniem jest zakup nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Natomiast na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest pełny, a stan zdrowia dziecka pozostaje pod ogromnym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a oczywiście jej brakiem, decyduje się na wypisanie się ze szpitala na własne żądanie.

Botoks Chojna

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna młodego i zakopuje wszystkie rzeczy, które mogą jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta źle się zgadza i płynie do Adama. Na tle, składa się, że uroczystość była właśnie powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają mężczyznę i realizują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, świadcząc o tymże jakże interesuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w projektu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej optymistycznych wieści. Okazuje się bowiem, iż obecnym a za następnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z tematów Markowi, który mama się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata decyduje się zmienić danie i spotkać się spośród wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą radować się czystymi i praktycznymi dziećmi. Ich wielkość sprawia, że Beata mocno przeżywa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o niskich nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy brać jedynie na siebie, jak trudno jest podać decyzję z które przyczyniłyby się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, lęk i lęk, to wyjątkowe emocje przedstawione w filmie.

Botoks Chojna

 

Źródło artykułu Botoks