Jak całując uwieść mężczyznę?

Jak całując uwieść mężczyznę?

Pocałunki to magiczna forma pieszczoty. Przynosi ze sobą fizyczną przyjemność i wspaniałe emocje. Podobnie jak w wielu aspektach życia, tak i w przypadku całowania się między kobietami i mężczyznami występują różnice w preferencjach.

Czy można całując uwieść mężczyznę? Tak! Przez pocałunki przekazujemy emocje i uczucia. Pocałunki mogą być rożne, delikatne lub namiętne. Całując wybranka możemy przekazać mu wiele informacji. Jeśli zrobimy to dobrze, nasze intencje zostaną prawidłowo odczytane. Wykażmy się inwencją i całujmy się jak najwięcej.

Jak całować swojego mężczyznę, aby poczuł, że go pragniemy

Najpopularniejszy i uchodzący za najbardziej namiętny i seksowny jest pocałunek francuski. Jest to głęboki pocałunek, w którym pieścimy się nie tylko wargami, ale i językiem. Zwalniając i przyspieszając tempo możemy sterować poziomem namiętności. Podczas tak namiętnych pocałunków dozwolone jest delikatne kąsanie warg partnera. Jednak leciutko, tak, aby nie poczuł bólu. Inny, jeszcze bardziej intensywny i bardzo namiętny to głęboki pocałunek, podczas którego kochankowie z zapamiętaniem pieszczą się językami. Taki pocałunek mówi jasno, że chcemy czegoś więcej. Niezwykle seksowne i pobudzające jest także ssanie języka partnera.

Ustami można ujmować raz dolną raz górną wargę ukochanego. Możesz ją muskać lub ssać z czułością. Niezwykle seksowny pocałunek, zaczerpnięty z nauk Kamasutry polega na chwyceniu ustami i zdecydowanym ściśnięciu obu warg mężczyzny. Inny pocałunek z księgi miłości polega na uchwyceniu wargi palcami przed złożeniem na niej pocałunku.

Mężczyzna lubi czuć się panem sytuacji, pozwól mu na to. Całujcie się tak jak filmowi amanci ze swoimi ukochanymi. Niech on w swoimi silnymi dłońmi z czułością przytrzyma twoją głowę. Ten pocałunek powinien być mocny, zapierający dech.

Pocałunek jako wyraz czułości

Pocałunkami możemy także okazać czułość partnerowi. Możemy to zrobić muskając delikatnie wargami jego usta i zasypując jego twarz słodkimi całusami. Możemy mu okazać czułość całując delikatnie całe jego ciało.

Jedna ze sztuk opisujących miłość cielesną uczy niezwykle namiętnego pocałunku, w którym inwencję przejawia kobieta, wodząc zmysłowo językiem po wargach mężczyzny. Delikatność też może być seksowna. Delikatnie zbliżajmy usta do ust partnera, niech nasze usta wykonują delikatne, zmysłowe ruchy. Nie spieszmy się.

Pocałunki nie muszą skupiać się na ustach kochanka. W Kamasutrze znaleźć też możemy bardzo romantyczne pocałunki i instrukcje na podgryzanie i obcałowywanie całego ciała. Jeden z nich to pocałunek w kark lub inne wrażliwe na pieszczoty miejsce. Najpierw leciutko przygryzamy skórę mężczyzny, a następnie przywieramy wargami i ssiemy, tak jakbyśmy chciały zrobić malinkę.

Bawmy się pocałunkami

Pocałunki kochanków mogą być też zabawne. Do pocałunków możemy używać gadżetów. Najlepiej żeby były jadalne i smakowite. Możemy dzielić się owocami, jak truskawki czy maliny. Dla zwiększenia rozkoszy można posmarować usta miodem. Na upalne dni doskonałym uzupełnieniem pocałunku mogą być kostki lodu.

Możemy całować się na różne sposoby, łączyć wszystkie typy pocałunków. Dajmy się ponieść namiętności. Nie bójmy się przejąć inicjatywę. Aby mężczyzna czuł, że go pragniemy całujmy go czule. Całujmy się tak często, jak to możliwe. Pocałunki to samo zdrowie.