co modne na jesien 2022

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: co modne na jesien 2022

Co modne na jesień 2022?

Jesień to czas, kiedy zaczynamy myśleć o zmianach w swojej garderobie. Zastanawiamy się, co nowego pojawiło się na wybiegach i jakie trendy będą rządzić w nadchodzącym sezonie. Co zatem będzie modne na jesień 2022?

Kolorowe płaszcze i kurtki

W tym sezonie warto postawić na kolorowe płaszcze i kurtki. Odcienie czerwieni, żółci i zieleni będą szczególnie modne. Warto również zwrócić uwagę na wzory, szczególnie kratkę, paski i kwiaty.

Kołnierze i kaptury

Kołnierze i kaptury to kolejny trend, który pojawi się na jesień 2022. Mogą one mieć różne kształty i dodawać charakteru całej stylizacji. Warto postawić na kaptury z futerkiem lub kołnierze z koźlej skóry.

Oversize

Oversize to trend, który nie przemija. W tym sezonie wciąż będą modne oversize’owe płaszcze, kurtki, swetry i bluzy. Warto pamiętać, aby odpowiednio dobierać oversize’owe elementy garderoby i nie przesadzić z nimi.

Kozaki

Kozaki to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. W tym sezonie będą modne kozaki z gruby obcasem oraz kozaki w kolorze brązowym i czarnym. Warto postawić na modele zamszowe lub skórzane.

Skóra

Skóra to materiał, który nadaje charakteru każdej stylizacji. W tym sezonie będą modne kurtki, spódnice i spodnie z ekologicznej skóry. Warto postawić na modele w odcieniach czarnym lub brązowym.

Podsumowanie

Jak widać, jesień 2022 będzie pełna modnych trendów. Warto postawić na kolorowe płaszcze i kurtki, kołnierze i kaptury, oversize’owe elementy garderoby, kozaki oraz skórę. Pamiętajmy jednak, aby odpowiednio dobierać poszczególne elementy i tworzyć stylizacje, które będą nam odpowiadać i podkreślać naszą indywidualność.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *