Co oferuje nam nowoczesna medycyna estetyczna?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Co oferuje nam nowoczesna medycyna estetyczna?

W dzisiejszych czasach medycyna rozwinęła się do tego stopnia, że chodzi już nie tylko o aspekty zdrowotne, ale również estetyczne. Medycyna estetyczna stała się popularna i spotkała się z bardzo dobrym odbiorem pośród różnych warstw społecznych. Dążymy do kanonów piękna, które wyznaczają nam znane osoby z wielkiego ekranu czy różnych mediów. 

Co oferuje nam nowoczesna medycyna estetyczna?
Co oferuje nam nowoczesna medycyna estetyczna?

Każdy z nas podąża za wyznacznikami mody i szuka młodości bądź delikatnej poprawy swoich niedoskonałości w drobnych zabiegach kosmetycznych. Zabiegi te stały się tak powszechne, że nie powinno już nikogo dziwić, że korzystają z nich nie tylko kobiety, ale także coraz częściej mężczyźni.

Na nasz wygląd ma wpływ nie tylko upływ czasu, ale i tempo życia, zbyt krótki sen, stres i zanieczyszczenia. Wszystko to niestety odbija się na naszym zdrowiu i urodzie, a wiadomo, że jeśli w porę nie zadbamy o higienę naszego życia, trzeba będzie zastosować drastyczniejsze metody przywrócenia naszej młodości.

Dzisiejsze zabiegi przestały być już tak kosztowne jak kiedyś, a dzięki temu stały się dostępne nie tylko dla ludzi bardziej zamożnych. Aby wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej należy zwrócić uwagę na zakres wykonywanych zabiegów, profesjonalność personelu i jego dyskrecję.

Wszystkie zabiegi powinny być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach, które zapewniają fachową opiekę nie tylko podczas zabiegu, ale również potrafią zatroszczyć się o pacjenta już po nim.

Do takich gabinetów należy zaliczyć  Klinikę Zdrowia i Urody „ESTHETIQUE, której właścicielem jest dr Eugeniusz i Katarzyna Mielechow. Ich bogate doświadczenie, liczne certyfikaty, a także rzesza zadowolonych pacjentek stawia ją na pierwszym miejscu wśród liczących się warszawskich klinik.

Dr Eugeniusz Mielechow posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. Jest pierwszym lekarzem, który zastosował w Polsce wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Szkoli również w tej dziedzinie innych młodych lekarzy. Zabiegi wykonane przez tak doświadczonego lekarza to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności i zadowolenia pacjenta.

Pani Katarzynie Mielechow, zajmuje się kosmetyką od 1992 roku. Może pochwalić się nie tylko ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie, ale również prestiżowym międzynarodowym dyplomem kosmetycznym CIEFEC. Oprócz tego jest dyplomowaną pielęgniarką o specjalności ochrona zdrowia i pielęgnowanie chorych.

W ich klinice można w bezpieczny sposób usunąć zmarszczki, powiększyć usta, podbródek, policzki, piersi czy wymodelować sylwetkę. Wszystko to uzyskamy przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu medycznego, jakim na co dzień posługuje się fachowa kadra zatrudniona w klinice.

Możemy również poddać się zabiegowi mezoterapii. Polega on na poprawie wyglądu twarzy, szyi, dekoltu. Wszystko to w naturalny sposób, dzięki któremu efekty są widoczne w bardzo krótkim czasie, a satysfakcja klienta jest gwarantowana. Profesjonaliści zachęcają również do skorzystania z różnych pilingów, a zależnie od zastosowanego rodzaju mogą stymulować produkcję kolagenu, przebudowywać skórę, rozjaśniać ją, działać przeciwtrądzikowo. Klinika ma w swojej ofercie bogaty wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do płci, wieku i oczekiwać swoich pacjentów.

W swoich kuracjach wykorzystują fale radiowe, które mają na celu natychmiastową poprawę kondycji naszej skóry. Możemy zgłosić się do kliniki gdy będziemy chcieli zlikwidować popękane naczynka krwionośne tzw. pajączki lub pozbyć się przebarwień słonecznych.

Aby wzmocnić efekt wykonanego zabiegu, klinika proponuje unikalną kurację z zastosowaniem suplementu diety AGE BREAKER. To produkt na bazie kwasu rozmarynowego, który efektywnie spowalnia proces starzenia się. Produkt ten, jako nieliczny w Polsce posiada rejestrację Głównego Inspektoriatu Sanitarnego.

Klinika jest także ośrodkiem szkolenia dla lekarzy. O wszystkich zabiegach, które proponuje można dowiedzieć się odwiedzając jej stronę esthetique.com.pl, jednak najlepiej skorzystać z bezpośredniego kontaktu podczas którego krok po kroku profesjonalna kadra wyjaśni i dobierze najlepsze dla nas zabiegi lecznicze czy upiększające.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *