Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to coraz bardziej popularny sposób na poprawę wyglądu i odmłodzenie skóry. Tym bardziej, że skuteczność metody z użyciem osocza potwierdzają liczne badania naukowe. Czym jest to niezwykłe osocze i jak powstaje? Osocze bogatopłytkowe uzyskuje się z krwi w procesie odwirowania. Dzięki niemu krew rozwarstwia się i wydziela się półprzezroczysta, żółtawa substancja, która charakteryzuje się wysokim stężeniem płytek. To właśnie osocze, które w medycynie estetycznej wykorzystywane jest do wielu zabiegów, mających na celu regenerację komórek skóry.

Naturalne bogactwo krwii

Osocze bogatopłykowe wstrzykuje się w technice mezoterapii, czyli aplikuje się je bezpośrednio w skórę za pomocą igły. Metoda jest bezbolesna, niezwykle skuteczna, a przede wszystkim bezpieczna. Odwirowane z niepotrzebnych części krwi osocze nie uczula, nie powoduje alergii ani nie zwiększa ryzyka reakcji autoimmunologicznej organizmu. W związku z tym, że osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta, jest dla niego całkowicie bezpieczne. Nie może zostać odrzucone.  Brak wprowadzania do organizmu obcej substancji i bazowanie tylko na naturalnym, znanym organizmowi płynie, jest jednym z największych plusów tej metody i sprawia, że właśnie z tego względu wiele osób chcących poprawić wygląd swojej skóry sięga po ten sposób. Użycie osocza bogatopłytkowego to idealne rozwiązanie dla alergików i osób uczulonych na różne produkty.

Osocze bogatopłytkowe dla każdego

Fachowcy medycyny estetycznej polecają zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego nie tylko starszym osobom, których skóra stała się wiotka i pomarszczona, ale również młodym, nawet dwudziestoletnim kobietom. Osocze bogatopłytkowe jest idealnym narzędziem w walce ze zmarszczkami. Likwiduje wszelkie objawy starzenia się skóry. Wygładza fałdy i bruzdy, pozbawia twarz tzw. kurzych łapek, poprawia gęstość skóry i pozbawia ją efektu zapadnięcia. Gwarantuje poprawę nawilżenia skóry, likwiduje jej suchość, zmęczenie i wiotkość. Dzięki niemu skóra staje się znów elastyczna i odpowiednio napięta. Użycie osocza bogatopłytkowego zapewnia wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawia jej ukrwienie, doprowadzając do jej rewitalizacji. Osocze bogatopłytkowe świetnie poradzi sobie z bliznami, przyspieszy procesy gojenia i regeneracji oraz usunie niedoskonałości skóry wywołane przez trądzik. Dzięki pobudzaniu fibroblastów ma również pozytywny wpływ na włókna kolagenowe. Osocze to także panaceum na wypadanie włosów u mężczyzn. Regeneruje, stymuluje komórki skóry i odmładza. Poprawia wygląd szybko i skutecznie.

Więcej informacji o osoczu bogatopłytkowym >>> http://mezoterapia.pl/osocze-bogatoplytkowe-mezoterapia-warszawa/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *