Damska torebka idealnie wyposażona

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Damska torebka idealnie wyposażona

Nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że nawet mała torebka damska jest w stanie pomieścić naprawdę wiele. Kobiety mają niezwykły dar noszenia w niej nie tylko wszystkich niezbędnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale również przedmiotów zupełnie na co dzień nieprzydatnych, lecz pożądanych w najmniej oczekiwanym momencie. Wiele pań ma jednak dylemat, co faktycznie włożyć do codziennej torebki, aby pomieścić w niej akcesoria, które będą przydatne w większości sytuacji. Oto nasza subiektywna lista wyposażenia torebki, która zawsze się sprawdza.

 

Portfel i dokumenty

To oczywiście absolutna podstawa i trudno wyobrazić sobie, żeby w damskiej torebce zabrakło portfela i dokumentów. Większość torebek ma specjalne przegródki na portfel, więc można po niego szybko i łatwo sięgnąć w dowolnym momencie.

 

Kosmetyczka

Wiele kobiet ma zawsze w torebce kosmetyczkę z postawowymi kosmetykami do makijażu, dzięki czemu w każdym momencie moga poprawić czy odświeżyć swój wygląd. Warto wyposażyć się w mini – produkty swoich ulubionych kosmetyków i mieć je zawsze w torebce, aby uniknąć codziennego przekładania kosmetyczki po wykonaniu makijażu w domu.

W takiej kosmetyczce na pewno powinien znaleźć się podkład, jesli na co dzień go używamy, tusz do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz oraz kilka patyczków kosmetycznych, a także pilniczek do paznokci z ostrym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to szczególnie ważne w przypadku, gdy posiadamy naturalny manicure.

Jeśli jesteśmy już przy kosmetykach, to w zależności od pojemności naszej torebki, warto mieć przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do ciała w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu szybko będziemy mogły się odświeżyć w każdej sytuacji.

 

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony mają tę wadę, że dość szybko i zwykle w najmniej oczekiwanym momencie się rozładowują. Dlatego w naszej torebce zawsze powinno znaleźć się miejsce na ładowarkę lub powerbank, które uratują nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, jak i powerbank nie zajmują dużo miejsca, więc z powodzeniem zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce.

 

Notes i długopis

 

Akcesoria papiernicze to również must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, gdy musimy coś zanotować lub przekazać komuś informacje na kartce (na przykład zostawiając ją w drzwiach czy za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, więc na pewno nie zabraknie dla niego przestrzeni w torebce.

 

Przekąski

Głód może nas dopaść wszędzie, a doskonale wiemy, że pusty żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto więc zadbać o to, aby w torebce zawsze znalazł się choć jeden batonik zbożowy lub mała paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet jeśli poczujemy głód będąc poza domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska może nas uratować.

 

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy również przewidzieć miejsce na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na sucho (na przykład taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki którym będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet wówczas, gdy nie będziemy mieć możliwości ich umycia pod bieżącą wodą. Takie akcesoria zajmują stosunkowo niewiele miejsca, lecz pozwolą nam poczuć się pewnie w każdej sytuacji.

 

Choć powyższa lista może wydawać się dość długa, to zapewniamy, że te akcesoria zmieszczą się niemal w każdej średniej wielkości torebce damskiej.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

12 thoughts on “Damska torebka idealnie wyposażona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *