Doczepianie włosów metodą na szybką metamorfozę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Doczepianie włosów metodą na szybką metamorfozę

Według znawców medycyny naturalnej sok z rzepy wpływa znakomicie na skórę głowy i na piękny, zdrowy wygląd włosów. Jednak przyznajmy, że czasem, niestety, nawet rzepa nie pomaga na dotykające nasze włosy problemy. Nie wszystkich też matka natura obdarzyła bujnymi, gęstymi splotami, tak zwaną burzą włosów. Większość z nas ma je zupełnie przeciętne: średnia grubość, średnia gęstość, średnia długość…

A człowiekowi nagle się zamarzy coś ponad średnią! Coś wyjątkowego na głowie! Wbrew pozorom, spełnienie takiego życzenia, nie jest niemożliwe w dzisiejszych czasach. Bez większego problemu możemy znaleźć firmę, zajmującą się, czy to przedłużaniem, czy zagęszczaniem włosów. Ponieważ metod na doczepianie włosów jest wiele, dlatego lepiej, aby wyboru dokonał znający się na rzeczy specjalista. My natomiast możemy sobie pokaprysić dobierając gatunek włosów oraz ich kolor.

Niezależnie od różnorodnych technik wykonania usługi ważne są materiały jakie zostaną użyte do wykonania zabiegu. Zakłady dysponują włosami słowiańskimi (najdroższymi, ale i najtrwalszymi), indyjskimi, azjatyckimi i syntetycznymi. Te pierwsze, można farbować, kręcić, prostować, słowem traktować je jak własne. I w dodatku, cieszyć się nimi będziemy przynajmniej rok. Z pozostałymi nie pozwolimy sobie na tak wiele, a służyć nam będą około 6 miesięcy. Porady pielęgnacyjne otrzymamy od usługodawcy.

Przedłużane włosów niestety nie należy do najtańszych, zatem jeśli nasze finanse są okrojone, ale chęć zmiany wizerunku silniejsza, to pozostaje nam wizyta u fryzjera, ale nie w celu przedłużania włosów. Odpowiednio przycinając włosy, specjalista stworzy z nich jak najbardziej jednorodną i spójną całość, jednocześnie zmieniając nasz wygląd.

Niekiedy jednak, nie potrzebujemy totalnej zmiany naszej fryzury. Zależy nam jedynie na krótkotrwałej metamorfozie, na przykład na jeden wieczór. W tym przypadku skorzystajmy z dopinek: może to być tylko grzywka, albo kucyk, albo koczek, a także kombinacja tychże. Różnorodność kolorów pozwoli nam na najlepsze dopasowanie do naszego koloru. W ten sposób, w krótkim czasie, zmienimy się, nasze „ego” poszybuje w górę, a to sprawa bezcenna!

Jest jeszcze jedna metoda, którą bez problemów same możemy stosować, a mowa o perukach. Obecnie ich wygląd łudząco przypomina naturalne włosy, więc nie musimy się stresować, że będą sztucznie się prezentować na naszej głowie. Dobierając je do naszego typu urody oraz wszelkich pozytywów i mankamentów oblicza, postawimy kropkę nad i w zmianie wyglądu. Niewątpliwym plusem jest fakt, że ten sposób jest absolutnie nieinwazyjny i do woli możemy zmieniać nasz wygląd.

Artykuł powstał dzięki sponsorowi portalu sex telefon

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *