Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji

Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji – Utrzymanie erekcji na odpowiednim poziomie jest ważne, by nie zepsuć atmosfery w sypialni. Dodatkowo jej spadek lub co gorsza zanik może zachwiać męskim ego. Jeżeli nasza partnerka jest mądrą i doświadczoną kochanką to wie, co zrobić, by stan psychiki jej partnera nie podupadł, a jednocześnie, by erekcja wróciła do właściwego stanu i kontynuowania stosunku. Utrata wzwodu najczęściej pojawia się tuż po założeniu prezerwatywy, ale zdarza się, że następuje również podczas samej penetracji. Co zrobić w takiej sytuacji? W tym artykule przedstawimy kilka sztuczek na to, by penis znowu stał twardo na baczność.

 

Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji

Tak jak pisałem wcześniej utrata wzwodu może nastąpić podczas gry wstępnej, tuż po założeniu prezerwatywy lub podczas penetracji. Zawsze towarzyszy temu zawód i zażenowanie. Miłosne uniesienie w jednej chwili znika, a zaczyna się walka z naszą fiziologią i ciałem. Kochankowie szukają szybkiego rozwiązania na już. Z reguły nie znajdują nic innego jak seks oralny. Przysłowiowe zrobienie loda może okazać się dobrym sposobem na powrót twardości członka. Pamiętajmy, że efekt osiągniemy tylko wtedy, gdy pieszczoty nie będą opierały się na mocnym ssaniu czy ostrym pocieraniu ręką. Najskuteczniejsze będą czułe pieszczoty całej męskości Twojego partnera.

Osiągniesz w ten sposób lepszy efekt, tym bardziej, jeżeli niektórych części przyrodzenia partnera do tej pory nie pieściłaś. Nie ograniczaj się jednak tylko do pieszczot. Najważniejsza jest Twoja reakcja. Mężczyźni ciężko znoszą wpadki w sypialni. Tak więc pamiętaj, by w takiej sytuacji zachować się delikatnie i czule wobec swojego partnera. W przeciwnym razie powiększysz jego zły stan psychiczny, poczuje się niekomfortowo, a nawet Twój mężczyzna straci wiarę w siebie. Może go to zniechęcić do zbliżeń  z Tobą. Zamiast pozwalać sobie na uszczypliwości przystąp do działania, by wzwód powrócił. Oto kilka rad.

Pobudzający pocałunek. Weź do dłoni jego członek mniej więcej w połowie jego długości, a następnie włóż go do ust. Następnie zmysłowo i delikatnie wódź wokół żołędzi penisa. Szczególną uwagę poświęć tak zwanemu wieńcowi, czyli uskokowi między główką, a trzonem. Następnie możesz przejść do bardziej intensywnych działań. Możesz trzeć mocniej językiem wędzidełko. Połącz koliste powolne ruchy z delikatnymi muśnięciami. Jeżeli zauważysz, że przynosi to efekt to zacznij obracać zaciśnięta na trzonie ręką w kierunku główki. Tą ostatnią pocieraj intensywnie na przemian z pobudzaniem oralnym.

Pobudzaj czułe punkty. Do pieszczot oralnych penisa możesz dołączyć pobudzanie punktów erogennych, których jest multum w obrębie krocza. Może być to muskanie szwu mosznowego lub delikatny masaż jąder. Następnie możesz zacząć stymulować krocze. Jest to obszar między workiem mosznowym, a odbytem. Miej więcej w połowie odległości pomiędzy tymi punktami znajdziesz małe wgłębienie. To męski punkt G. Możesz stymulować go palcem poprzez naciskanie go z różną intensywnością.

Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji u partnera

Następnie przeciągnij językiem po spodniej stronie członka, aż do wędzidełka. Jest to cieniutki fragment skóry łączący żołądź z napletkiem. Jest to wrażliwe miejsce i panom podoba się, gdy partnerka trąca je językiem. Możesz też pójść krok dalej i wykonać masaż punktu G przez odbyt, ale to zależy od ciebie i od etapu na którym znajduje się Wasz związek. Męski punkt G znajduje się na wewnętrznej ściance odbytu miej więcej 5 cm od zwieracza. Wsadzając palec do odbytu i wykonując ruchy jakbyś chciała kogoś przywołać bardzo szybko powinnaś podnieść żołnierza do walki. Nie wykonuj tego ruchu jednak bez zgody partnera, gdyż nie każdemu facetowi się to podoba.

Pobudzaj go przez pocieranie. W większości przypadków pobudzanie oralne przynosi upragniony efekt i można kontynuować stosunek. Co jednak, gdy fellatio nie pomogło lub kobieta nie lubi tego typu miłości? Z pomocą przyjdzie nam technika zwana „pobudzeniem przez pocieranie”. Usiądź na partnerze tak, jak w pozycji na jeźdźca. Mocno przywrzyj do bioder. Następnie zacznij pocierać penisa łechtaczką i sromem. Użyj dłoni do odpowiedniego ułożenia członka. Gdy poczujesz, że męskość partnera wraca do stanu używalności wsuń ją delikatnie do pochwy. Gdy penis znajdzie się w Tobie nie wykonuj żadnych ruchów biodrami.

W zamian zacznij zaciskać mięśnie Kegla na penisie partnera. Niech skurcze będą krótkie i silne, przypominające falowanie. Dopiero po pewnym czasie, gdy penis zesztywnieje trochę bardziej zacznij kołysać biodrami. Na kolejnym etapie wykonuj głębokie pchnięcia na przemian z pocieraniem łechtaczki przez żołądź penisa. Pchnięcia wykonuj z zaciśniętymi mięśniami Kegla po czym wyjmuj członka z pochwy ocieraj o łechtaczkę i szybko chowaj go z powrotem do pochwy. Ten rodzaj pobudzania z reguły przywraca pełną erekcję. Warto go zastosować, gdy zauważycie jej spadek podczas stosunku.

Zmieńcie pozycję lub miejsce. Jeżeli czujecie, że spadek erekcji spowodowany jest zmniejszającym się podnieceniem to zmieńcie pozycję, w której się kochacie na taką, która bardziej rozbudzi na nowo Wasze zmysły. Czasami warto wyjść też z sypialni. Na przykład do łazienki, na kuchenny stół lub w samochodzie. Te zabiegi mogą podziałać tak silnie na partnera że groźba utraty erekcji pójdzie w niepamięć.

Artykuł Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji jest dzięki portalowi seks telefon

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *