Drzwi przesuwne – sposób na praktyczną garderobę.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Drzwi przesuwne mogą mieć liczne zastosowania w naszym domu. Najczęściej kojarzone są jako wykończenie szafy lub drzwi tarasowe. My jednak pokażemy Ci całkiem inne zastosowanie tego rodzaju drzwi. Okazuje się, że drzwi przesuwne to idealny sposób na praktyczną garderobę!

Chyba każda kobieta marzy o dużej, przestrzennej garderobie, która będzie wypełniona jej ulubionymi ubraniami, dodatkami i butami. Ten rodzaj garderoby najczęściej przyjmuje formę osobnego pomieszczenia, która jest w sąsiedztwie sypialni. Inny typ garderoby to ta, która mieści się przy wejściu, często przechowujemy w niej okrycia wierzchnie oraz najczęściej używane buty. Garderoba to jednak podatne miejsce na bałagan. Czasem wystarczy nie odłożyć rzeczy na swoje miejsce, czegoś nie schować lub źle złożyć by w pomieszczeniu zapanował nieład. W takich sytuacjach warto mieć rozwiązanie, które temu zaradzi.

Drzwi przesuwne – sposób na praktyczną garderobę.

Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Drzwi przesuwne to jeden z najlepszych sposób na zasłonięcie garderoby. Drzwi przesuwne są bardzo łatwe w montażu, występują w różnych rozmiarach, najczęściej w przedziale od 80 do 100 cm oraz kilku wariantach. Wśród drzwi przesuwnych wyróżnia się:

Drzwi przesuwne w kasecie – ten rodzaj drzwi przesuwnych jest wbudowany w ścianę, za pomocą specjalnej kasety. Ruch drzwi odbywa się jej wnętrzu, co jest niewidoczne dla użytkownika. Stosując ten typ drzwi zyskujesz miejsce na ustawienie komody lub zawieszenie obrazu.

Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Drzwi przesuwne naścienne – poruszają się po prowadnicy, która jest zamontowana na zewnętrznej ścianie. To rozwiązanie nie wymaga interwencji w głąb ściany, jest bardzo łatwe i szybkie w montażu, a same drzwi stają się elementem dekoracyjnym.

Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe – występują zarówno w formie kasetowej, jak i naściennej. Doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy wnęka jest większa niż 100 cm.

Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Ponadto ten rodzaj drzwi nie zajmuje dużo miejsca i doskonale sprawdza się w wąskich pomieszczeniach. Dodatkowym atutem jest bardzo wysoka różnorodność wykończenia. W zależności od tego, jaki styl pomieszczenia Cię interesuje możesz wybrać wykończenie z płyty laminowanej, tapicerowane, z lustrem lub szklane.

Garderoba z drzwiami przesuwnymi.

Drzwi przesuwne z pewnością staną się atutem garderoby. Za pomocą jednego przesunięcia znajdziesz się w miejscu, gdzie może tworzyć swoje ulubione kreacje. Natomiast dla sypialni, czy przedpokoju będzie to wspomniana wcześniej ozdoba. Drzwi przesuwne występują w różnych kombinacjach kolorystycznych i stylistycznych. Wybierając drzwi przesuwne tapicerowane nadasz pomieszczeniu charakteru glamour, drzwi wykonane z drzewa lub imitujące jego naturalną fakturę doskonale sprawdzą się we wnętrzach loftowych i industrialnych. Natomiast drzwi przesuwne z lustrem sprawią, że pokój lub korytarz będzie wydawać się większy i przestronniejszy, a szklane drzwi przesuwne wprowadzą do pomieszczenia więcej światła.

Drzwi przesuwne - sposób na praktyczną garderobę.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje drzwi przesuwnych przypadną Ci do gustu. Naprawdę warto wybrać je do swojego domu lub mieszkania, gdyż to praktyczne rozwiązanie w przystępnej cenie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *