Ekskluzywne perfumy niszowe damskie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wyznacznikiem prawdziwego luksusu są perfumy. Ich niestałość sprawia, że są naprawdę ekskluzywne. W porównaniu z innymi luksusowymi dobrami dla kobiet takimi jak torebki czy buty, perfumy są tylko na chwilę. Ich zapach ulatuje. Czyni to z nich bardzo pożądane przedmioty. Damskie perfumy niszowe stanowią rozbudowaną kategorie produktów w internetowej perfumerii Pachnij.pl. Czym jednak są perfumy niszowe i jakie najciekawsze marki perfumeryjna znaleźć możecie w tym właśnie sklepie?

Co to znaczy perfumy niszowe?

Perfumy niszowe to sztuka zamknięta w małym flakonie. Są to często zapachy, nad którymi pracuje się przez całe życie. Zapachy, które zamykają historię życia, wspomnienia, opowieści swoich twórców. Tworzone są z bardzo skrupulatnie wyselekcjonowanych i rzadkich nut zapachowych. Są bardzo często specyficzne i zdecydowanie nie dla każdego. Perfumy niszowe damskie to równie często perfumy męskie, czyli po prostu perfumy unisex, które mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Niszowość perfum, która czyni je takimi ekskluzywnymi, jest związana jednak przede wszystkim z tym, że połączenia zapachowe są zupełnie nieoczywiste. Jedną z najciekawszych marek, które znajdziecie w sklepie internetowym, jest amerykański Bond No. 9. Nuty zapachowe do jednego z bestsellerów, czyli Chelsea Flowers to piwonia, tulipan, hiacynt, magnolia, róża, piżmo, drzewo sandałowe, wetiwer, mech. O ile piwonia i tulipan to dość naturalne zapachy, o tyle złączenie ich z mchem nadaje im zupełnie nowej formy.

Damskie perfumy niszowe — ekskluzywne marki

Niszowe marki nie mają nic wspólnego z wielkimi i znanymi na całym świecie domami mody takimi jak Chanel, Dior czy Louis Vuitton. Nazwy luksusowych perfum niszowych z reguły są zupełnie nieznane dla przeciętnego użytkownika. Pachnij.pl ma w swej ofercie perfumy takich perfumeryjnych domów jak: Byredo, Bois 1920 czy Etat Libre D`Orange. Wszystkie charakteryzują się tym, że perfumy wychodzące spod ich rąk są jedyne w swoim rodzaju i limitowane. Nie są produkowane taśmowo, często są to jedynie pojedyncze serie produktów, które już nigdy więcej nie są wznawiane.

Perfumeria Pachnij.pl to miejsce, które zebrało wiele najbardziej luksusowych i prestiżowych marek w jednym miejscu. Znajdziecie tam zatem przeróżne perfumy i zapachy, które trudno sobie nawet wyobrazić.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

1 thought on “Ekskluzywne perfumy niszowe damskie

  1. Polecam sprawdzić perfumy love desire, naprawdę świetne, myślę że sprawdzą się na każda okazje, tanio mozna je dostać na ferosup.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *