Ekskluzywne perfumy niszowe damskie

Ekskluzywne perfumy niszowe damskie

Wyznacznikiem prawdziwego luksusu są perfumy. Ich niestałość sprawia, że są naprawdę ekskluzywne. W porównaniu z innymi luksusowymi dobrami dla kobiet takimi jak torebki czy buty, perfumy są tylko na chwilę. Ich zapach ulatuje. Czyni to z nich bardzo pożądane przedmioty. Damskie perfumy niszowe stanowią rozbudowaną kategorie produktów w internetowej perfumerii Pachnij.pl. Czym jednak są perfumy niszowe i jakie najciekawsze marki perfumeryjna znaleźć możecie w tym właśnie sklepie?

Co to znaczy perfumy niszowe?

Perfumy niszowe to sztuka zamknięta w małym flakonie. Są to często zapachy, nad którymi pracuje się przez całe życie. Zapachy, które zamykają historię życia, wspomnienia, opowieści swoich twórców. Tworzone są z bardzo skrupulatnie wyselekcjonowanych i rzadkich nut zapachowych. Są bardzo często specyficzne i zdecydowanie nie dla każdego. Perfumy niszowe damskie to równie często perfumy męskie, czyli po prostu perfumy unisex, które mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Niszowość perfum, która czyni je takimi ekskluzywnymi, jest związana jednak przede wszystkim z tym, że połączenia zapachowe są zupełnie nieoczywiste. Jedną z najciekawszych marek, które znajdziecie w sklepie internetowym, jest amerykański Bond No. 9. Nuty zapachowe do jednego z bestsellerów, czyli Chelsea Flowers to piwonia, tulipan, hiacynt, magnolia, róża, piżmo, drzewo sandałowe, wetiwer, mech. O ile piwonia i tulipan to dość naturalne zapachy, o tyle złączenie ich z mchem nadaje im zupełnie nowej formy.

Damskie perfumy niszowe — ekskluzywne marki

Niszowe marki nie mają nic wspólnego z wielkimi i znanymi na całym świecie domami mody takimi jak Chanel, Dior czy Louis Vuitton. Nazwy luksusowych perfum niszowych z reguły są zupełnie nieznane dla przeciętnego użytkownika. Pachnij.pl ma w swej ofercie perfumy takich perfumeryjnych domów jak: Byredo, Bois 1920 czy Etat Libre D`Orange. Wszystkie charakteryzują się tym, że perfumy wychodzące spod ich rąk są jedyne w swoim rodzaju i limitowane. Nie są produkowane taśmowo, często są to jedynie pojedyncze serie produktów, które już nigdy więcej nie są wznawiane.

Perfumeria Pachnij.pl to miejsce, które zebrało wiele najbardziej luksusowych i prestiżowych marek w jednym miejscu. Znajdziecie tam zatem przeróżne perfumy i zapachy, które trudno sobie nawet wyobrazić.

  1. Anonek
    30 stycznia 2018 o 11:25 ()

    Polecam sprawdzić perfumy love desire, naprawdę świetne, myślę że sprawdzą się na każda okazje, tanio mozna je dostać na ferosup.pl