gdzie znalezc skierowanie na pzu zdrowie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: gdzie znalezc skierowanie na pzu zdrowie

Gdzie znaleźć skierowanie na PZU Zdrowie?

Skierowanie na badania medyczne to dokument, który pozwala na wykonanie konkretnych badań w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. W przypadku ubezpieczenia w PZU Zdrowie, skierowanie można otrzymać od lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty.

Jeśli posiadasz już skierowanie, możesz umówić się na badania w jednym z punktów partnerskich PZU Zdrowie. Listę placówek medycznych znajdziesz na stronie internetowej ubezpieczyciela. Możesz także skorzystać z usługi e-Zdrowie, dzięki której możesz umówić się na badania za pośrednictwem internetu.

Jeśli natomiast nie posiadasz skierowania, musisz udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty. Wizytę w ramach ubezpieczenia w PZU Zdrowie możesz umówić online lub telefonicznie. Po badaniach, lekarz wystawi Ci skierowanie na niezbędne badania.

Warto pamiętać, że skierowanie na badania medyczne jest ważne przez określony czas, zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie będziesz musiał uzyskać kolejne skierowanie, aby kontynuować badania w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w PZU Zdrowie.

Podsumowując, aby uzyskać skierowanie na badania medyczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w PZU Zdrowie, warto umówić się na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty. Skorzystanie z usługi e-Zdrowie może ułatwić proces umawiania się na badania. Pamiętaj także, że skierowanie jest ważne przez określony czas i po jego upływie należy uzyskać kolejne skierowanie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *