HIFU SonoQueen – laserowy lifting ciała bez bólu!

HIFU SonoQueen – laserowy lifting ciała bez bólu!

Lifting twarzy i ciała ma wiele skojarzeń, jednak najczęściej przypisujemy do niego napięcie, ujędrnienie i wygładzenie skóry. Lifting można wykonać wieloma metodami, do których należą wszelkie zabiegi chirurgiczne przy użyciu skalpela, czy nici, pozwalające na uzyskanie trwałych i spektakularnych efektów. Ostatnio jednak prym wiodą zabiegi liftingujące laserem, które uznaje się za doskonały odpowiednik bardziej inwazyjnych sposobów odmładzania. Uwagę zwraca szczególnie model lasera SonoQueen działający w oparciu o technologię HIFU, przedstawiany jako nieinwazyjny lifting bez bólu i okresu rekonwalescencji. Czy efekty liftingu bez skalpela mogą jednak zadowolić kobiety pragnące widocznej poprawy wyglądu?

HIFU SonoQueen – laserowy lifting ciała bez bólu!

O opinie na temat SonoQueen zapytaliśmy specjalistów medycyny estetycznej z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy codziennie przeprowadzają zabiegi estetyczne z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologii.

SonoQueen – w jaki sposób laser ujędrnia i napina skórę?

SonoQueen emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości (HIFU), które docierają do skóry właściwej, podskórnej tkanki tłuszczowej oraz powięzi maziowej. Wysoka moc lasera SonoQueen wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia w wewnętrznej warstwie skóry, co uruchamia szereg zmian:

 • inicjacja produkcji nowych włókien kolagenowych;
 • regeneracja zwiotczałych włókien, które naturalnie ulegają osłabieniu już po 25-30 roku życia;
 • obkurczanie tkanek w wyniku działania termicznego;
 • wzmożona produkcja elastyny;
 • poprawa ukrwienia oraz naturalnych procesów regeneracyjnych.

Wygładzenie widocznej warstwy skóry następuje dzięki dogłębnemu wzmocnieniu jej struktur wewnętrznych. Sam naskórek w czasie zabiegu jest chroniony znacznie bardziej niż w przypadku wielu innych urządzeń laserowych. Fale HIFU intensywnie docierają do problematycznych miejsc, chroniąc skórę przed poparzeniami. SonoQueen to jeden z najnowszych laserów, dlatego lifting ciała przy jego użyciu określa się jako bezpieczny, nieinwazyjny oraz niewymagający okresu rekonwalescencji, co więcej zabieg taki nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi oraz nie pozostawia śladów.

Zabieg laserem SonoQueen – jakie są wskazania?

Nieinwazyjny zabieg laserem SonoQueen działa odmładzająco w przypadku każdej oznaki starzenia, ale sprawdza się doskonale również jako profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz sposób na poprawę wyglądu u osób młodszych, np. u kobiet po ciąży, czy borykających się nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Naturalne ujędrnienie i napięcie pozwala na uzyskanie skóry widocznie młodszej o kilka lat, cofa wiotkość i przyczynia się do intensyfikacji usuwania tłuszczu. Wzmocnione procesy regenerujące wpływają na poprawę kolorytu skóry, niwelują zmarszczki i bruzdy. Co więcej, SonoQueen to laser, który możemy wykorzystać praktycznie na każdej partii ciała liftingując skórę, a tym samym redukując wiele defektów jak rozstępy, cellulit, blizny, czy przebarwienia.

SonoQueen jest skuteczny i jednocześnie bezpieczny, dlatego stosujemy go na delikatne okolice oczu do usuwania tzw. kurzych łapek, czy niwelowania cieni pod oczami i redukcji opadających powiek. Zastosowanie lasera SonoQueen na twarz poprawia jej owal, rewitalizuje skórę i nadaje zdrowego, pełnego blasku wyglądu. Laser SonoQueen zastosowany na większym obszarze doskonale modeluje sylwetkę i przyśpiesza miejscowe spalanie tłuszczu nadając smukłej prezencji.

Na jakie efekty możemy liczyć po zabiegu SonoQueen?

Po nieinwazyjnym ujędrnianiu ciała SonoQueen pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Stopniowo, każdego dnia obserwujemy pogłębiające się rezultaty, ponieważ nowe włókna kolagenowe potrzebują czasu do wzrostu, a skóra systematycznie będzie się zagęszczała. Ostateczne efekty można ocenić po ok. 2-3 miesiącach od zabiegu.

Bezinwazyjny zabieg SonoQueen daje efekty, takie jak:

 • efekt naturalnego liftingu twarzy i szyi;
 • redukcja zmarszczek i bruzd;
 • napięcie opadających powiek – górnych i dolnych;
 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, np. przy ,,podwójnym podbródku”;
 • poprawa i wyrównanie kolorytu;
 • modelowanie i wyszczuplanie sylwetki;
 • ujędrnianie biustu, ud, pośladków;
 • wygładzanie brzucha po ciąży;
 • redukcja wiotkiej skóry, np. ramion, pośladków, brzucha;
 • napięcie, elastyczność i wygładzenie partii ciała poddanej zabiegowi;
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa – zapobieganie utracie jędrności.

Jeśli interesuje Cię zabieg, który daje widoczne efekty, a jednocześnie nie wymaga ingerencji chirurgicznej – umów się na laserowy, nieinwazyjny lifting SonoQueen w Klinice Miracki w Warszawie!