jak zainstalować happy moda na iphonie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: jak zainstalować happy moda na iphonie

Jak wygląda wschodnia uroda – poradnik

Wschodnia uroda kojarzy się z delikatną cerą, kształtnymi oczami oraz gęstymi, ciemnymi włosami. Warto jednak pamiętać, że wygląd ten nie jest jednoznaczny dla każdej osoby pochodzącej z krajów azjatyckich czy Bliskiego Wschodu. Każdy człowiek jest inny, a więc i uroda może się różnić.

Jeśli chcesz jednak podkreślić swoją wschodnią urodę, oto kilka porad:

1. Cera – najważniejsze jest dbanie o skórę. W przypadku wschodniej urody często mamy do czynienia z cerą suchą lub mieszaną, dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiednie nawilżenie. Stosuj kremy z filtrami przeciwsłonecznymi, a wieczorem oczyszczaj twarz oraz nakładaj nawilżający krem.

2. Oczy – najczęściej są one ciemne, ale nie zawsze. Bez względu na kolor, warto podkreślić je odpowiednio dobranymi kosmetykami. Często stosuje się eyelinery, kredki, a także sztuczne rzęsy. Warto zwrócić uwagę na to, by makijaż był delikatny i naturalny.

3. Brwi – często są naturalnie grube i kształtne. Warto je jednak podkreślać, poprzez delikatne podkreślenie koloru lub kształtu.

4. Włosy – gęste, ciemne, często proste lub lekko falowane. Najbardziej popularnym sposobem stylizacji jest ich prostowanie. Warto jednak pamiętać o ochronie przed wysoką temperaturą.

5. Usta – często są one naturalnie delikatne, ale zawsze można je podkreślić odpowiednią szminką lub błyszczykiem.

Podsumowując, wschodnia uroda jest piękna i wyjątkowa. Warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji cery oraz delikatnym podkreśleniu oczu, brwi czy ust. Jednocześnie warto pamiętać, że każdy człowiek jest inny i nie da się jednoznacznie opisać wschodniej urody.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *