Kiedy warto poprawić kształt nosa?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Nos jest centrum naszej twarzy. Z tego powodu wiele osób doświadcza kompleksów, zwłaszcza jeżeli nos nie pasuje do reszty twarzy. Niektóre kobiety starają się naprawić ten mankament makijażem, jednak najczęściej to się nie udaje.

 

Korekcja nosa

Korekcja nosa warszawa jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów. W ten sposób można poprawić swój wygląd i sprawić, by nos lepiej pasował do twarzy. Zabieg ten nie wiąże się z koniecznością dłuższego pobytu w szpitalu – zwykle przeprowadzany jest on w warunkach ambulatoryjnych, w czasie jednodniowego pobytu w szpitalu. W zależności od stopnia zaawansowania zabiegu może on się odbywać w znieczuleniu miejscowym lub też znieczuleniu ogólnym.

Dlaczego korekcja nosa?

Nos jako centralny punkt naszej twarzy bezpośrednio wpływa na postrzeganie nas przez osoby postronne. W wielu wypadkach nieprawidłowy kształt nosa może stać się przyczyną dużych kompleksów. Często korekcja plastyczna nosa powiązana jest z koniecznością przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego bądź wykonywana jest jako rekonstrukcja po wypadku czy innym zdarzeniu. Korekcja nosa wykonywana jest w znieczuleniu i wiąże się z minimalnym bólem pooperacyjnym.

Co warto wiedzieć o operacjach nosa?

Zastanawiając się nad korektą nosa, warto wybrać klinikę, która ma duże doświadczenie w tego typu zabiegach. Jeżeli twój nos został uszkodzony w wypadku, to wybierz klinikę mającą doświadczenie w wykonywaniu rekonstrukcji nosa. Jest to gwarancja, że zabieg zostanie wykonany jak należy. Niektóre z kinik świadczą także usługę ponownej operacji nosa po zabiegu nieudanym czy niesatysfakcjonującym.

Korekcja przegrody nosowej

Oprócz korekcji nosa możliwa jest także korekcja krzywej przegrody nosowej, która utrudnia prawidłowe oddychanie tą drogą. Osobom, które borykają się z tą dolegliwością polecamy zabieg plastyki przegrody nosowej, który wiąże się z zaledwie kilkugodzinnym pobytem w klinice wykonującej zabieg, a pozwala na swobodne oddychanie przez nos.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *