Kobiety Mafii 2 Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Drawsko Pomorskie  gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w światowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odgrywających decydujące role. Zapewne nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 podają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W tamtej połowy dostajemy wątki trzech różnych postaci, które w jakimkolwiek okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która zawiera ogromne plany, żeby poprawić swoje zarabianie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na wszystkie życie. W współczesnym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, choć nie stanowi dla niej więc typowe, ponieważ przez całe jej utrzymanie była utrzymanką innych. Opływająca do tej pory w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmianie Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest element Darii i jej zysk z Kolumbijczykami. Z podstawowych racji ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy ma wręczyć jej dominowanie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą towaru i ogromnymi problemami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, jednak to obecnie Daria jest należycie wykonana do nowej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców i teraz dostaje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Więc w jej tematu pojawiają się inne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w spokój całej historii, sprawiając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i rozumienia ich z pewną, ważną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród ostatniego, że może wydusić z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi całkiem stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją twarz w handel dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi tak sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny części nie robią się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja unosi się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam przeprowadza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz okazuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go dysponuje wrażenie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest trwały i z każdym innym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich lektury jest kiedy wysoce rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z punktami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy i im więc wydaje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2