Kompleksy mężczyzn z związane z penisem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Kompleksy mężczyzn z związane z penisem

Kompleksy mężczyzn z związane z penisem. W dzisiejszym artykule zajmiemy się kompleksami mężczyzn związanymi z ich męskością. Czy mają prawo się martwić? Jak postrzegają mężczyzn kobiety?

Kompleksy mężczyzn z związane z penisem

W dzisiejszym artykule zajmę się kompleksem wśród mężczyzn. Okazuje się, że bardzo dużo panów jest niezadowolonych ze swojego penisa. Zgłaszają się oni do gabinetów seksuologicznych z problemami długości, grubości oraz kształtu swojego prącia. Poniżej podam powody, dlaczego mężczyźni wstydzą się swojego członka.

Jest za krótki. Według męskiej obiegowej opinii koniec pochwy jest tak samo czuły jak zakończenie prącia. Naukowcy zadają temu twierdzeniu kłam. Według ich badań najwrażliwsze miejsce w pochwie znajduje się tuż przy jej ujściu. Tak więc stymulacja końca waginy tuż przy szyjce macicy rzadko przynosi pożądany efekt. Tak więc penis nie musi być długi, a penetracja wcale nie musi być głęboka. Dochodzi tu więc do paradoksu, gdyż panowie, którzy mają bardzo długiego członka mają problemy z zaspokojeniem swojej partnerki. Dochodzi wręcz do tego, że panie rezygnują ze związków ze zbyt hojnie obdarzonymi przez naturę panami, gdyż seks z takim partnerem jest dla nich bolesny. Jeżeli penetracja następuje pod złym kątem członek może ocierać się o szyjkę macicy. To miejsce jest bardzo wrażliwe i ocieranie się może być bolesne.

Jest za chudy. Bez przesady. Najgorsza sytuacja występuje, gdy penis jest za gruby. Mogą wtedy wystąpić problemy z jego wprowadzeniem do pochwy. Dla kobiet seks z mężczyzną, którego członek jest typu słoik może być niezwykle bolesnym przeżyciem. W takim przypadku brak długiej gry wstępnej i odpowiedniej lubrykacji może uniemożliwić stosunek, a u pań wywołać traumę. Chudy penis lub taki średniak to zbawienie. Szczególnie, jeżeli nasza partnerka jest drobnej postury albo nie rodziła jeszcze dzieci.

Jest krzywy. Penis penisowi nie jest równy. To, że ma inny kształt niż ten kolegi nie znaczy, że nasz został dotknięty jakąś chorobą lub wadą czy zwyrodnieniem. Członek może być zakrzywiony. Wręcz według obiegowej opinii zakrzywienie powstaje, gdy mężczyzna często się kocha. Jeżeli uważasz, że z Twoim prąciem jest coś nie tak, zgłoś się do urologa. Lekarz zrobi odpowiednie badania i przyjrzy się Twojej męskości.

Jest za bardzo pomarszczony. Panowie mają hopla na punkcie swojej męskości. Ma być ona ładna i zachwycić ich kobietę. Z tego wynika kompleks, w którym panowie twierdzą, że ich penis, a dokładniej skóra na nim jest zbyt pomarszczona. Twierdzą oni, że ich to szpeci tak jak zmarszczki kobietę. Tak akurat się zdarza, że panie w ogóle nie przykładają uwagi do tego szczegółu. Tylko dla 5% pań penis partnera jest afrodyzjakiem i zwracają one uwagę na jego kształt i wygląd. Dla reszty pań penis to element ciała ukochanego mężczyzny. Te panie chcą by mieścił się w pochwie, nie powodował bólu i dawał przyjemność ze stosunku. Po prostu akceptują go takim jakim jest.

Jest za duży. Panowie z tym kompleksem unikają nawet seksu. Uważają bowiem, że za duży gabaryt sprawi partnerce ból. Dzieje się tak w szczególności, gdy, któraś z poprzednich partnerek zwracała na to uwagę. Powoduje to u mężczyzny dyskomfort i lęk przed penetracją. Jest to domena panów z dużą dozą empatii. Nie chcą oni sprawiać bólu ukochanej. Problem ten można z reguły rozwiązać w prosty sposób. Wystarczy odpowiednia lubrykacja i długa gra wstępna. Do tego można dołożyć pozycie, w których jest płytka penetracja i wszystko powinno zakończyć się happyendem. Warto też poinformować w takim przypadku partnerkę, żeby bez obaw, że zostanie to źle odebrane sygnalizowała takie sytuacje. Komunikacja i rozmowa to podstawa udanego współżycia.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi Seks telefon

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *