Korzyści, jakie osiągniesz decydując się na botoks

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Niemal każda kobieta marzy o atrakcyjnym, pozbawionym zmarszczek wizerunku. Dzisiejsza medycyna estetyczna prężnie się rozwija. Stosuje coraz nowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają nam zachować młodzieńczy, piękny wygląd.

Jesteś zdecydowana na zabieg, ale nie wiesz, gdzie zdecydować się na botoks? W Łodzi możemy już powszechnie korzystać z usług profesjonalistów w tym zakresie.

Czym jest botoks?

Botoks to inaczej jad kiełbasiany lub toksyna botulinowa. Jest to substancja stosowana w medycynie estetycznej. W odpowiednich pomaga w zwalczaniu zmarszczek mimicznych, a także przy leczeniu kurczu twarzy oraz nadpotliwości. Choć współcześnie jest w sprzedaży wiele znakomitych kremów pielęgnacyjnych i przeciwzmarszczkowych, to nie dają on tak mocnego i natychmiastowego efektu, jak zastosowanie botoksu.

Na co zadziała botoks?

Toksyna botulinowa pomaga zlikwidować przede wszystkim:

  • zmarszczki na szyi
  • tzw. kurze łapki
  • zmarszczki na czole
  • tzw. zmarszczki palacza, czyli bruzdy nad górną wargą
  • zmarszczki na dolnej powiece

Botoks pozwala także na podniesienie opadających kącików ust. Warto jednak pamiętać o tym, że jad kiełbasiany działa głównie na zmarszczki mimiczne, a nie te, które powstają w wyniku naturalnego wiotczenia skóry. Aby mieć pewność, że zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej zostanie przeprowadzony przez profesjonalistów w sposób całkowicie bezpieczny, korzystajmy ze sprawdzonych gabinetów medycyny estetycznej. Wysokiej jakości zabiegi z zastosowaniem botoksu w Łodzi oferuje gabinet Eskulap. Świadczy on kompleksowe usługi w tym zakresie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoich klientów. Lekarze z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, by efekty z uzyskanych zabiegów były jak najbardziej naturalne.

Korzyści wynikające ze stosowania botoksu

Ogromną zaletą korzystania z zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej jest jej stosunkowo niska cena. Pozwala on usunąć lub zdecydowanie zmniejszyć widoczność nawet bardzo głębokich zmarszczek mimicznych. Efekty widoczne są już kilka dni po zastosowaniu zabiegu, a utrzymują się nawet do ośmiu miesięcy. W dodatku jest całkowicie bezbolesny. Warto więc zdecydować się na botoks. W Łodzi działają gabinety medycyny estetycznej, które oferują zabiegi w tym zakresie w wyjątkowo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Pamiętaj, że tylko skorzystanie z usług profesjonalnego ośrodka medycyny estetycznej zapewni Ci pełne bezpieczeństwo podczas przeprowadzania kuracji. Bo przecież zasługujesz na to, aby być piękna!

// artykuł sponsorowany

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *