KOSMED – nafta kosmetyczna z olejem arganowym

KOSMED – nafta kosmetyczna z olejem arganowym

Kosmed to polska marka produkująca kosmetyki i leki homeopatyczne, których działanie opiera się na leczniczym wpływie natury na ludzki organizm. Jednym z produktu stworzonych na bazie wysokiej jakości naturalnych składników jest rynkowa nowość marki, czyli nafta kosmetyczna z olejem arganowym. Czym charakteryzuje się ten produkt? Do czego można go wykorzystać? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach poniżej.

SKŁAD:

olej-arganowyZaskakujący jest skład nafty kosmetycznej Kosmed, w który wchodzą wyłącznie trzy składniki. Na pierwszym miejscu nafta kosmetyczna, na drugim olej arganowy, który wzbogaca formułę. Te dwa składniki aktywne wzbogacone są trzecim, czyli kompozycją zapachową. To koniec składu, a więc kosmetyk jest wolny od konserwantów, parabenów, silikonów, barwników i innych substancji szkodliwych. Nafta Kosmed to produkt organiczny.

PRZEZNACZENIE:

Nafta kosmetyczna z olejem arganowym marki Kosmed to przede wszystkim do pielęgnacji włosów. Polecana jest szczególnie osobom o słabych, zniszczonych włosach z problemem rozdwajających się końcówek. Naftę Kosmed mogą stosować zarówno dzieci i dorośli.

DZIAŁANIE:

Połączenie nafty kosmetycznej z olejem arganowym to niebanalny pomysł. Nafta kosmetyczna uelastycznia włosy, zapobiega elektryzowaniu się i ułatwia rozczesywanie, jeśli jest stosowana regularnie. Olej arganowy to afrykański olejek o wszechstronnym zastosowaniu i nieocenionych właściwościach. Bogactwo substancji odżywczych (m.in. witaminy E i F) w oleju arganowym zapewnia wzmocnienie, odżywienie i regenerację włosów. Pasma stają się mocniejsze, grubsze i lepiej odżywione, a olej arganowy skutecznie zapobiega rozdwajaniu końcówek.

STOSOWANIE:

Naftę kosmetyczną z olejem arganowym Kosmed można aplikować bezpośrednio na włosy – wystarczy wcierać niewielką ilość produktu w skórę głowy i pasma na kwadrans przed myciem. Popularne jest również zastosowanie nafty kosmetycznej z olejem arganowym do stworzenia domowej maseczki na włosy – łyżkę nafty należy wymieszać z żółtkiem jajka i sokiem z połówki cytryny. Maseczkę również wciera się we włosy i skórę na kwadrans przed myciem włosów.