Kulki gejszy – co warto wiedzieć?

Kulki gejszy – co warto wiedzieć?

Kulki gejszy są w dzisiejszych czasach jednymi z najpopularniejszych zabawek erotycznych dostępnych na rynku, które mają bardzo zbawienny wpływ na zdrowie. To właśnie dzięki nim można ćwiczyć mięśnie Kegla, dzięki czemu nie tylko przygotujemy nasze ciało do nocnych zabaw, ale również ochronimy je przed poważnymi dolegliwościami.

 

Czym tak naprawdę są kulki gejszy?

Kulki gejszy to bardzo małe i niezwykle sprytne gadżety erotyczne, które wymyślone zostały już parę tysięcy lat temu (najprawdopodobniej przez japońskie gejsze). W dzisiejszych czasach ich potencjał wykorzystuje się przede wszystkim do ćwiczenia mięśni Kegla, które opinają waginę i odgrywają kluczową rolę z punktu widzenia profilaktyki zdrowotnej i życia seksualnego. Dobrze ukrwione mięśnie Kegla to największa gwarancja intensywnego orgazmu i bardzo wysoka elastyczność waginy. Kontrola skurczów mięśni podczas orgazmu może być naprawdę przydatną umiejętnością, która oferuje dostęp do zaawansowanych technik miłosnych.

Kulki gejszy a profilaktyka zdrowotna

Profilaktyka zdrowotna odgrywa ważną rolę nie tylko w przypadku dojrzałych kobiet, ale również w przypadku młodych dziewczyn. Ćwicząc mięśnie Kegla można zapobiec wysiłkowemu i spoczynkowemu nietrzymaniu moczu. Kulki gejszy mogą okazać się bardzo pomocne również tym kobietom, które chcą szybko powrócić do formy po poradzie albo przygotować się do narodzin dziecka.

Doznania erotyczne

Nie można zapominać także o tym, że kulki gejszy mogą prowadzić także do wielu przyjemności. Codzienny trening jest nie tyko bardzo przyjemny, ale może także znakomicie urozmaicić życie seksualne. Kulki gejszy są doskonałymi akcesoriami erotycznymi, dzięki którym można stymulować waginę do pracy. Można z nimi swobodnie spacerować, chodzić po domu, a nawet zabrać je do pracy. Praktycznie przez cały dzień można świadomie ćwiczyć zaciskając mięśnie Kegla.

Jakie przeciwwskazania?

W dzisiejszych czasach jedynymi przeciwwskazaniami korzystania z kulek gejszy jest oczywiście ciąża, miesiączka oraz okres porodu. To właśnie w tym okresie nie wolno korzystać z kulek ze względu na własne zdrowie. Pamiętać należy również i o tym, aby zadbać o odpowiednią higienę kulek. Należy je po każdym użyciu dokładnie umyć wodą z mydłem. Dzięki regularnym ćwiczeniom można osiągnąć fantastyczne orgazmy i utrzymać doskonałą formę nawet do późnego wieku. Dla wielu kobiet dużym wyzwaniem może okazać się także wybór odpowiedniej wielkości kulek. W wielu przypadkach warto skorzystać z pomocy doświadczonego lekarza ginekologa, który oceni stan mięśni i podpowie jakie kulki wybrać, aby spełniały wszystkie swoje zadania. Pamiętać należy także i o tym, że pierwsze zmiany widać będzie dopiero po sześciu tygodniach ćwiczeń, dlatego też trzeba być cierpliwym.

Przy artykule pomógł serwis http://świat-kulek-gejszy.pl.