Kulki gejszy i ich tajemnice!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Kulki gejszy i ich tajemnice!

Coraz częściej poszukujemy nowych doznać seksualnych i sposób na to, aby zwiększyć doznania w sypialni. Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z artykułów dla dorosłych, warto poszerzyć swoje zainteresowania. Zdarza się również, że w każdej parze, pewne urozmaicenia mogą być tematem tabu, którego dla bezpieczeństw nie chcemy poruszać. Powinniśmy wyzbyć się takiego nastawienia, ponieważ wprowadzenie nowości do sypialni, nie jest żadną zdradą ani niczym niekonwencjonalnym.

 

Istnieje wiele sposobów na to, aby zaskoczyć naszego partnera w sypialni, dlatego w dzisiejszym artykule opiszemy jeden z najpopularniejszych gadżetów, jakim są kulki gejszy. Z pewnością wiele osób słyszało już o tym akcesorium, jednak często nie wiemy jak korzystać z takich kulek oraz do czego służą.

CZYM SĄ KULKI GEJSZY?
Kulki gejszy, które możemy spotkać również pod rzadziej spotykaną nazwą — kulki waginalne, są jednym z najstarszych gadżetów erotycznych. Stanowią przede wszystkim akcesorium erotyczne dla kobiet. Nazwa z pewnością pochodzi od kraju, w którym zostały wynalezione, czyli Japonii. Co ciekawe ich historia sięga już IV wieku.

Oprócz właściwości związanych z zapewnieniem nowych doznać kulki waginalne są często zalecane przez lekarzy kobietom, które niedawno urodziły dziecko oraz przechodzą okres menopauzy. Zdarza się, że podwójne kulki nosi wiele kobiet podczas rodzinnych czynności, aby w prawidłowy sposób przywrócić właściwości i sprawność mięśni Kegla. Regularne ćwiczenia z pewnością pozwalają poprawić sprawność dna miednicy, co przekłada się na większe doznania seksualne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

JAK UŻYWAĆ KULEK GEJSZY?

Warto podkreślić również to, że podczas używania kulek gejszy, niezbędne będą lubrykanty, czyli żele intymne, które zadbają o prawidłowe nawilżenie naszych miejsc intymnych, dzięki czemu ochronimy skórę przed podrażnieniami oraz otarciami.

Wkładając kulki gejszy do waginy, powodujemy, że mniejsza kulka znajdująca się wewnątrz większej, zaczyna stymulować ścianki naszych miejsc intymnych do mikroskurczów, poprzez niewidoczne uderzenia.

Kulki gejszy możemy spotkać w wielu miejscach. Jeżeli mamy problem z wybraniem się do stacjonarnego sklepu z artykułami dla dorosłych, możemy poszukać propozycji w internecie. Na rynku istnieje wiele tego typu produktów, które oferowane są w różnych seks shopach.

Taki gadżet z pewnością będzie dobrym pomysłem na prezent dla kobiety, którą chcemy dodatkowo pobudzić lub przekonać do nowych doznań.

JAKIE SĄ RODZAJE KULEK?

– kulki pojedyncze,
– kulki podwójne,
– kulki progresywne.

Szczegółowy opis danych kulek znajdziemy na stronie z tego typu artykułami. Należy dobrać je odpowiednio do naszych mięśni oraz oczekiwań.

Wiele sklepów podpowiada również ciekawe rozwiązania, więc z pewnością możemy skorzystać z informacji od innych użytkowników. Najlepiej sięgać po sprawdzone rozwiązania, które najczęściej znajdują się w zakładce — Polecane lub — Najczęściej wybierane. Nie powinniśmy mieć żadnego problemu, aby znaleźć odpowiednie kulki dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na swiat-doznan.com

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *