Lakiery hybrydowe które nie powodują uczuleń

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Manicure hybrydowy jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Wiele kobiet postanawia też robić go sobie samodzielnie w domu, ponieważ korzystając z dobrych lakierów nie jest to wcale takie trudne.

Jednak bez względu na to, czy chcesz kupić lakiery hybrydowe do użytku domowego czy do własnego salonu kosmetycznego, to zwróć uwagę na jedną rzecz. Spośród wielu lakierów dostępnych na rynku wybierz te, które są pozbawione substancji o działaniu uczulającym.

Prowadząc własny salon kosmetyczny nie można sobie pozwolić na użycie złych produktów, które uczulą klientkę. Poszkodowana klientka na pewno nie będzie miała pretensji do producenta lakierów, a raczej do salonu, w którym wykonała zabieg. Najprawdopodobniej dolegliwości alergiczne będą na tyle silne, że zechce opowiedzieć o tym przykrym incydencie swoim znajomym. A w przypadku salonów kosmetycznych odbudowanie raz zepsutej opinii nie jest proste. Podobnie jest, gdy zamierzasz wykonać manicure samodzielnie w domu. Wtedy też koniecznie sięgnij po najlepsze lakiery, które zagwarantują Ci przede wszystkim bezpieczeństwo. Nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia kosmetycznego nawet nie będziesz wiedziała jak zareagować na pojawiającą się alergię.

Najlepsze lakiery hybrydowe marki Ekert Nails!

Ekert Nails produkuje wysokiej jakości lakiery hybrydowe, które wyróżniają się nie tylko ciekawą i różnorodną kolorystyką, ale również doskonałym kryciem i wielotygodniową trwałością. Dobrze przylegają do płytki paznokcia, dzięki czemu nie ulegają szybkiemu niszczeniu. Dodatkowo są to lakiery pozbawione składników najczęściej uczulających, a więc całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twoich klientek.

Poznaj wszystkie kolory lakierów hybrydowych do paznokci z oferty Ekert Nails!

Wiele kobiet decyduje się na zakup lakierów Ekert Nails również ze względu na ich kolor. Bogata i szeroka kolorystyka, w której znajdziemy wiele niespotykanych kolorów, umożliwia wykonanie nawet najbardziej artystycznych zdobień na paznokciach. Wiele z nich posiada nie tylko niezwykle ciekawą zasadniczą barwę, ale również interesujący odcień, który zmienia w słońcu. W kolorówce występują również propozycje brokatowe, perłowe i matowe.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *