Likwidacja piegów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Piegi to coraz częściej spotykany problem estetyczny. Jednak od zawsze dzielą ludzi na zwolenników i przeciwników. Jest bardzo duża grupa osób uważająca je za charakterystyczny i uroczy element urody, są też tacy, dla których piegi są dużą wadą i problemem. Zwłaszcza w czasach, gdy promowana jest gładka, wolna od przebawień skóra. Szczególnie kobieca cera powinna być porcelanowa i gładka. 
Piegi, podobnie jak innego rodzaju przebarwienia mogą odebrać pewność siebie i wywoływać nieprzyjemny nastrój. Na szczęście istnieją skuteczne metody usuwania przebarwień i likwidacji piegów. Niezależnie od głębokości pigmentu w skórze, skuteczna walka z nimi jest możliwa.

Czysta skóra w kilka tygodni

Piegi to naturalne lub nabyte zaburzenia barwnika w skórze. Z reguły występują u osób o jasnej karnacji. Mogą jednak pojawić się również u osób nadużywających słońca. Jeśli interesuje Cię likwidacja piegów, należy zwrócić się do profesjonalnej Kliniki Dermatologii Estetycznej Derma Solutions w Poznaniu. Doświadczeni specjaliści wykorzystując specjalistyczny sprzęt, w komfortowych warunkach i w bardzo krótkim czasie doprowadzą do usunięcia piegów z każdej części ciała, niezależnie od ich głębokości.

Skuteczne usuwanie piegów

Prawidłowe zabiegi likwidacji piegów przeprowadza się za pomocą lasera wykorzystującego impulsy świetlne (IPL), a także różnej długości wiązek światła. W zależności od zastosowanej metody i głębokości przebarwień, likwidacja piegów może nastąpić już po pierwszym zabiegu. Najczęściej jednak całkowity efekt osiągany jest po około 3-4 tygodniach. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa pacjentów, przed przystąpieniem do zabiegu, w Klinice Dermatologii Estetycznej Derma Solutions przeprowadzane są szczegółowe konsultacje z lekarzem specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej. Specjalistyczne lasery oraz profesjonalna opieka, komfortowe warunki, a także praktycznie bezbolesne zabiegi likwidacji piegów, w klinice Derma Solutions, sprawiają, że bardzo szybko i łatwo będziesz mogła pozbyć się tego estetycznego problemu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *