Maybelline Fit Me podkład w sztyfcie. Kiedy warto się na niego zdecydować?

Maybelline Fit Me podkład w sztyfcie. Kiedy warto się na niego zdecydować?

Podkład do twarzy jest bardzo ważnym kosmetykiem do makijażu dla każdej kobiety. Rynek kosmetyczny ma do zaoferowania bardzo dużą ilość rozmaitych podkładów do twarzy, które różnią się od siebie nie tylko pełnionymi funkcjami, ale też konsystencją. Choć większość kobiet decyduje się na płynne podkłady do twarzy, to prawda jest taka, że produkty o innej formule mogą się równie dobrze sprawdzić przy wykonywaniu codziennego lub wieczornego makijażu. Dla kogo został zatem przeznaczony podkład do twarzy w sztyfcie Maybelline Fit Me? Podpowiadamy, kto powinien się na niego zdecydować i jak go stosować, by uzyskać niezwykły efekt makijażu!

Dla kogo podkład do twarzy Maybelline Fit Me?

Dla kogo podkład do twarzy Maybelline Fit Me

Maybelline Fit Me to wyjątkowy podkład w formie stałej, który przy kontakcie ze skórą zamienia się w produkt o lekkiej, kremowej i łatwo wchłaniającej się konsysytencji. Ze względu na swoje nawilżające właściwości, a także wkład pudrujący (dla uzyskania matowego wykończenia) sprawdzi się doskonale u różnych typów cer – w tym suchej, mieszanej, a nawet tłustej. Oczywiście, podczas jego stosowania może okazać się, że u niektórych z nas słabiej będzie radził sobie z nawilżaniem skóry lub ograniczaniem nadmiernej produkcji sebum, jednak w takim przypadku przed jego aplikacją warto po prostu zastosować grubszą warstwę kremu do twarzy odpowiedniego dla naszego typu cery.

Maybelline fluid w sztyfcie – idealne i naturalne wykończenie!

Podkład Maybelline Fit Me to rodzaj podkładu kryjącego, który doskonale radzi sobie z ukrywaniem niewielkich niedoskonałości na naszej skórze. Co jednak ważne, jego stosowanie przynosi bardzo naturalny efekt bez efektu maski, który bardzo często wywołują tradycyjne podkłady w formie płynnej. Zawartość matującego wkładu w podkładzie, dodatkowo zabezpieczy naszą skórę przed nadmiernym przetłuszczaniem i błyszczeniem się w ciągu dnia.

Jak nakładać na twarz podkład w sztyfcie?

Podkład w sztyfcie nie wymaga od nas posiadania żadnych specjalistycznych akcesoriów, takich, jak gąbeczka czy pędzel, bowiem produkt nakładamy przy pomocy sztyftu bezpośrednio na twarz (od środka twarzy do zewnątrz), a następnie rozcieramy go przy pomocy opuszków palców i dodatkowo wklepujemy w skórę. Dla uzyskania jeszcze bardziej świetlistego i świeżego wyglądu, na nałożony podkład warto zaaplikować puder do twarzy o właściwościach utrwalających i lekko rozświetlających.

Maybelline Fit Me Stick Foundation – zabierz go na wakacje!

W związku z tak prostą aplikacją produktu, podkład do twarzy Maybelline Fit Me okazuje się być idealnym kosmetykiem dla kobiet, które często podróżują – kosmetyk możemy nałożyć na twarz praktycznie w każdym momencie naszej podróży na wakacje czy wyjazd służbowy. Fit Me, ze względu na swoje małe rozmiary oraz brak konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów, będzie też dobrym kompanem na mniejsze lub większe imprezy – nie zajmie zbyt dużo miejsca w damskiej torebce i pozwoli na skuteczne poprawienie makijażu nawet w samochodzie.