Medycyna estetyczna i jej zalety

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Coraz więcej kobiet korzysta z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jest to związane nie tylko ze zdecydowanie większym dostępem do takich zabiegów, ale również z malejącymi cenami i rosnącym bezpieczeństwem. Obecnie nawet takie zabiegi, jak liposukcja brzucha, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu doprowadzały do częstych powikłań, są uważane za wyjątkowo bezpieczne.

Rosnące bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jest związane przede wszystkim ze stosowaniem nowatorskich metod, a także używaniem o wiele lepszych preparatów, jak np. kwas hialuronowy.

Polecane zabiegi na ciało

Kobiety bardzo często decydują się na zabiegi, które miałyby poprawić ich sylwetkę. To przede wszystkim zabiegi wyszczuplające, modelujące, usuwające nadmiar tłuszczu z konkretnych miejsc, a także likwidujące cellulit i rozstępy lub rewitalizujące skórę. Jednym z nich jest liposukcja brzucha.

Okolica brzucha jest dla wielu kobiet tą częścią ciała, z której nie są zadowolone. Jest to związane przede wszystkim z naturą kobiet, czyli ze skłonnością do gromadzenia tkanki tłuszczowej właśnie w tym miejscu. Sprawy nie ułatwiają przebyte ciąże. Na szczęście są pewne zabiegi, które pozwalają szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.

Liposukcja brzucha – czy zabieg jest skuteczny?

Według specjalistów Tourmedica, liposukcja należy do bardzo skutecznych zabiegów. W każdym przypadku widać wyraźną różnicę. Polega na odessaniu nadmiaru tłuszczu z danej okolicy. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu, dlatego nie jest bolesny. Po liposukcji można powrócić do pełnej sprawności w ciągu kilku tygodni, bo tyle zazwyczaj trwa pełna rekonwalescencja.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wymienionych wyżej lub innych zabiegów z medycyny estetycznej, to koniecznie odwieź stronę internetową www.tourmedica.pl. W tym miejscy znajdziesz również najbardziej polecane kliniki i specjalistów, u których warto poddać się zabiegowi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *