Metamorfoza na specjalne okazje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Każda z nas ma w swoim życiu takie dni, kiedy szczególnie zależy nam na naszym wyglądzie. Są to oczywiście uroczystości takie jak ślub, ważne wydarzenia z życia rodziny, niezapomniany bal, wielka gala oraz wiele innych. Są także okazje mniej spektakularne, takie jak pierwsza randka, spotkanie po latach, kiedy również chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony.

beauty

Możemy oczywiście zaszyć się na pół dnia w domowym zaciszu i wyjść z ukrycia kiedy już będziemy „zrobione na bóstwo”. Wiele z salonów urody ma już w swej ofercie kompleksową usługę z serii „przemiana brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia”. Najczęściej usługa taka to zabiegi kosmetyczne w postaci peelingów i masek, mających na celu oczyścić, odżywić i rozjaśnić naszą skórę. Dotyczy to nie tylko skóry twarzy ale również szyi, dekoltu, stóp, dłoni, powiek, w zasadzie całego ciała.

Po zabiegach pielęgnacyjnych przychodzi czas na część upiększającą. Ta najczęściej obejmuje makijaż, manicure, pedicure oraz czesanie włosów. Opinie osób korzystających z tego rodzaju usług dowodzą tego, że przemiana z kaczątka w łabędzia, w tym wypadku, nie jest tylko bajką. Do pielęgnacji używa się zazwyczaj najwyższej jakości kosmetyków.

Podobnie w makijażu. Użyte kremy, bazy, podkłady dają widoczny efekt. Wyglądamy zdrowiej, młodziej, piękniej. Nawet jeśli efekt jest stosunkowo krótkotrwały, gdy idzie o makijaż, czy fryzurę, to przecież substancje aktywne zaaplikowane skórze w maskach działają jeszcze przez wiele dni.

Jedyny mankament to cena takiej usługi. Rozpoczyna się ona od 500 złotych i sięga daleko wyżej w zależności od ilości zabiegów wchodzących w skład całości oraz od ilości i jakości użytych kosmetyków. Każda z nas wie jednak, że są takie dni, kiedy pieniądze schodzą na dalszy plan i liczy się tylko to by wyglądać i czuć się olśniewająco.

współpraca: vanillalaser.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *