Mobilna aplikacja dla lekarzy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Mobilna aplikacja dla lekarzy

Praca lekarzy jest bardzo ciężka, wymaga ogromnego zaangażowania, wielu lat nauki i stale jest związana z dużą odpowiedzialności. Ciągle rozwijający się Internet zapewnia nowe udogodnienia dla lekarzy, którzy podobnie jak w innych zawodach muszą odpowiednio zarządzać swoim terminarzem i aktywnie pozyskiwać pacjentów.

Mobilna aplikacja dla lekarzy
Mobilna aplikacja dla lekarzy

W naszych miastach powstaje coraz więcej gabinetów lekarskich o różnych specjalnościach, jak w takim wypadku dotrzeć do pacjentów i pozyskać nowe wizyty? Powstała nowa aplikacja mobilna dla lekarzy, która współpracuje ze stroną polekarza.pl. Zacznijmy od tego, że na stronie widzimy przede wszystkim ofertę dla pacjentów, którzy za pomocą odpowiedniego formularza mogą wyszukać lekarzy z danego miasta i w konkretnej specjalizacji.

Po wybraniu parametrów widzimy konkretnych specjalistów. Po kliknięciu na wybranego lekarza możemy przeczytać dokładny opis, godziny wizyt, oferowane usługi a także możliwość zarezerwowania wizyty na poziomie strony internetowej. Rezerwacja odbywa się za pomocą specjalnego kalendarza. Na stronie widać również opinie pacjentów odnośnie konkretnego specjalisty co jest bardzo dużym ułatwieniem dla pacjentów szukających dobrego specjalisty.

Tyle o pacjentach, a teraz przejdźmy do drugiej funkcjonalności, którą znajdziemy na stronie – aplikacji mobilnej dla lekarzy. Za jej pomocą na bieżąco śledzimy rezerwacje wizyt, możemy je zmieniać, anulować, wysyłać maile do pacjentów, dzwonić do nich ale najważniejsze jest to, że w prosty sposób pozyskujemy nowych pacjentów, którzy korzystają z serwisu. Dzięki aplikacji każdy lekarz może dokładnie określić informacje dla pacjentów, w tym godziny wizyt, informowanie o dniach, w których gabinet jest nieczynny, zaznaczyć na mapce lokalizację gabinetu i wiele więcej.

Aplikacja zapewnia nam również możliwość zarządzania personelem, w tym ustalenie grafiku pracy, urlopów, przydzielanie obowiązków. Ogółem aplikacja pomaga w pozyskiwaniu nowych pacjentów, a także zarządzaniu funkcjonowania gabinetów lekarskich.Pacjenci coraz częściej szukają opinii o lekarzach w internecie, więc korzystanie z tego rodzaju rozwiązań może okazać się bardzo skuteczne. Wiele zależy także od podejścia lekarzy, ponieważ pacjenci mogą wystawiać opinie odnośnie pracy danego lekarza, więc im większe zadowolenie lekarza, tym większa szansa na pozyskanie nowych pacjentów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *