moda na sukces jak się skończyła

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: moda na sukces jak się skończyła

„Moda na sukces” – jak się kończy?

„Moda na sukces” to jedno z najdłużej emitowanych i jednocześnie najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie. Emitowany od 1987 roku, przyciągał przed ekrany miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów.

Po ponad trzydziestu latach emisji, serial doczekał się swojego zakończenia. Jako wierni fani, z pewnością zastanawiacie się, jakie losy spotkały waszych ulubionych bohaterów. Czym zakończyła się historia Erica i Brooke, jak potoczyły się losy Ridge’a czy Thorne’a?

Oto kilka podpowiedzi, które pozwolą wam dowiedzieć się, jak „Moda na sukces” się kończy:

1) Niestety, cały czas nie wiadomo, czy serial zostanie wznowiony po zakończeniu emisji. Fani wciąż mają nadzieję na powrót swoich ulubionych bohaterów na ekrany.

2) Ostatni odcinek „Moda na sukces” został wyemitowany 23 września 2021 roku. W Polsce oglądaliśmy go dzień później, czyli 24 września.

3) W ostatnim odcinku pojawili się wszyscy bohaterowie, którzy przez lata pojawiali się w serialu. Widzowie mieli okazję dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy. Eric i Brooke zostali dziadkami, Ridge ostatecznie zdecydował się na Shaun

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *