Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

O pełnych ustach marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i pełnymi ustami, jakimi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować piękny i zdrowy wygląd. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Również w przypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej mówi się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w zabiegach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej jest to, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwala w naturalny sposób wymodelować usta oraz znacznie je wypełnić, przez co poprawie ulega nie tylko ich kształt czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat podawany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna opcja na powiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty zauważalne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być lepszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki lub też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uznaje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co więcej, zabiegi te zyskują coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

27 thoughts on “Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *