Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce

Intro

Medycyna estetyczna poprzez działania zapobiegawcze skupiające się na profilaktyce starzenia się skóry, zajmuje się podniesieniem komfortu i jakości życia ludzi zdrowych. Poza tym zajmuje się również korektą przeróżnych defektów estetycznych, ale bez potrzeby użycia narzędzi chirurgicznych. W odróżnieniu od niej chirurgia plastyczna pozwala na korektę defektów, niestety związaną już z pobytem w szpitalu (klinice) i dłuższym okresem absencji i rekonwalescencji.

Bitwa o piękny wygląd skóry i ciała trwa od dawna. W obecnych czasach mamy jednak, na wyciągniecie ręki sporą ilość środków, które pozwolą szybko i skutecznie poprawić naszą aparycję.

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Medycyna estetyczna poprzez działania zapobiegawcze skupiające się na profilaktyce starzenia się skóry, zajmuje się podniesieniem komfortu i jakości życia ludzi zdrowych.

Zabiegi i operacje plastyczne jeszcze do niedawna były powodem do wstydu i cieszyły się złą sławą. Dziś, być może, dlatego, że ich dostępność dla ludzi wzrosła, nie budzą już skrajnie złych emocji. Coraz większa liczba osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, korzysta z tych skutecznych środków do walki ze swoimi niedoskonałościami i kompleksami, aby cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Poniżej lista dziesięciu zabiegów najchętniej wykonywanych przez naszych rodaków.