Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce

Intro

tyczna poprzez działania zapobiegawcze skupiające się na profilaktyce starzenia się skóry, zajmuje się podniesieniem komfortu i jakości życia ludzi zdrowych. Poza tym zajmuje się również korektą przeróżnych defektów estetycznych, ale bez potrzeby użycia narzędzi chirurgicznych. W odróżnieniu od niej chirurgia plastyczna pozwala na korektę defektów, niestety związaną już z pobytem w szpitalu (klinice) i dłuższym okresem absencji i rekonwalescencji.

Bitwa o piękny wygląd skóry i ciała trwa od dawna. W obecnych czasach mamy jednak, na wyciągniecie ręki sporą ilość środków, które pozwolą szybko i skutecznie poprawić naszą aparycję.

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Medycyna estetyczna poprzez działania zapobiegawcze skupiające się na profilaktyce starzenia się skóry, zajmuje się podniesieniem komfortu i jakości życia ludzi zdrowych.

Zabiegi i operacje plastyczne jeszcze do niedawna były powodem do wstydu i cieszyły się złą sławą. Dziś, być może, dlatego, że ich dostępność dla ludzi wzrosła, nie budzą już skrajnie złych emocji. Coraz większa liczba osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, korzysta z tych skutecznych środków do walki ze swoimi niedoskonałościami i kompleksami, aby cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Poniżej lista dziesięciu zabiegów najchętniej wykonywanych przez naszych rodaków.

 1. eveline90
  30 października 2014 o 15:18 ()

  Czy znacie dobrą klinikę gdzie można wykonać plastykę brzucha, obwisłej skóry na brzuchu jaka pozostała po dużym schudnięcie w okolicach Radomia??? Będę wdzięczna za odpowiedź.

 2. Redakcja
  1 listopada 2014 o 07:22 ()

  Słyszałam niezłe opinie o doktorze Krajewskim który wykonuje nieźle abdominoplastykę (plastyka skóry brzuszka). Nie wiem czy kwalifikujesz się pod zabieg na NFZ to warto sprawdzić bo prywatnie to wydatek około 8 tys. zł.

 3. kati89
  5 listopada 2014 o 12:41 ()

  @eveline90 – robiłam plastykę w styczniu 2014. Zabieg przebiegł bez powikłań. Przygotuj się na ból po operacji i bardzo nieciekawe widoki. Jeśli robisz to na NFZ to już teraz rób konsultacje czy się w ogóle kwalikujesz. Ja czekałem 4 miesiące na konsultacje a potem 6 miesięcy na zabieg.