Odkrywając moc hawajskiego masażu lomi lomi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Odkrywając moc hawajskiego masażu lomi lomi

Wiele instytutów piękna, spa i salonów kosmetyki oferuje wykonywanie różnego rodzaju masaży – począwszy od relaksujących a na wyszczuplających kończąc. Salon kosmetyki i spa Dermique poleca masaż szczególny, bo uzdrawiający, którego nazwa brzmi lomi lomi.

Odkrywając moc hawajskiego masażu lomi lomi
Odkrywając moc hawajskiego masażu lomi lomi

Historia masażu lomi lomi sięga prastarej hawajskiej tradycji. Masaż tradycyjnie wykonywany był przez Kahunów, starożytnych strażników systemu uzdrawiania, którzy na wybrańcach wykonywali cały masażowy rytuał przejścia w nowy etap życia, trwający nawet przez wiele godzin. Hawajczycy wierzą, że zdrowie to stan swobodnego przepływu energiiw ciele, a choroba pojawia się, gdy ten przepływ zostaje na dłuższy czas zablokowany. Stłumione emocje, stres, napięcia, silne życiowe doświadczenia zapisują się w mięśniach, tworząc napięcia i blokując przepływ energii życiowej. I tutaj pomocny okazuje się masaż hawajski, który przede wszystkim pobudza uzdrawiające siły organizmu tak, aby w naturalny sposób powrócić do stanu równowagi.

Masaż hawajski wykonywany jest na całym ciele fizycznym człowieka oraz na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie zgrabnych ruchów tanecznych, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Lomi Lomi to idealne sposób na odnawiające spa, bowiem zawiera w sobie wiele obecnie znanych i stosowanych metod leczniczych, takich jak masaż relaksacyjny, akupresura, refleksoterapia, czy też bioterapia.

Salon kosmetyki Dermique poleca masaż Lomi Lomi z wielu różnorodnych powodów. Przede wszystkim jest to kompleksowe rozwiązanie, które działa na wszystkich płaszczyznach ludzkiego organizmu, a szczególnie na sferę fizyczną i psychiczną. W pierwszej z nich pobudza krążenie, uelastycznia stawy, powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie, korzystnie wpływa na dolegliwości układu krążenia, układu trawiennego, mięśniowego oraz kostnego. Pomaga w pozbyciu się chronicznych dolegliwości bólowych.

W drugiej sferze – psychicznej, masaż hawajski naturalnie i łagodnie poprawia pracę umysłu klienta, dają podświadomości nowe, pozytywne wzorce funkcjonowania. Dzięki lomi lomi można ponownie osiągnąć harmonię między ciałem i duchem. Problemy i sytuacje, które wcześniej wydawały się nie do pokonania nagle odnajdują łatwe rozwiązanie lub przestają być przeszkodą na drodze do celu.

Masaż hawajski lomi lomi może być wykonywany przez jedną masażystkę lub jednocześnie przez dwie, na cztery ręce.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *