Odmładza skórę i wspomaga jej regenerację. Dlaczego warto skorzystać z zabiegów z kwasem hialuronowym?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Odmładza skórę i wspomaga jej regenerację. Dlaczego warto skorzystać z zabiegów z kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest obecnie jednym z najczęściej używanych związków w branży beauty. Pozwala także na skuteczne, trwałe likwidowanie zmarszczek.

Zmarszczki to zmora wielu kobiet, które pragną na długi czas zachować młody wygląd swojej skóry, a także towarzyszące temu dobre samopoczucie. Gdy kosmetyki to za mało, warto wybrać wtedy usuwanie zmarszczek prowadzone w gabinetach medycyny estetycznej. Efekty, jakie można wówczas uzyskać, są nie tylko znacznie lepiej widoczne, ale także trwalsze.

Na czym dokładnie polega usuwanie zmarszczek przez lekarza medycyny estetycznej? Jakie rezultaty można uzyskać? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Likwidacja zmarszczek w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna oferuje dostęp do pełnej palety procedur, które skoncentrowane są na skutecznym usuwaniu różnych niedoskonałości skórnych, a także na kompleksowej poprawie jej kondycji.

Wśród najczęściej wybieranych zabiegów tego typu znajduje się usuwanie zmarszczek, które prowadzone jest na bazie starannie dobranych, wysoce skutecznych, a przy tym bezpiecznych składników aktywnych.

Jednym z najczęściej stosowanych związków w medycynie estetyczne jest kwas hialuronowy, który posiada wszechstronne zastosowanie w poprawie wyglądu skóry twarzy.

Kwas hialuronowy – skuteczny w pielęgnacji skóry

Kwasem hialuronowym nazywa się naturalny związek, który występuje w skórze oraz innych tkankach ciała człowieka. Jego głównym celem jest wiązanie cząsteczek wody, a tym samym również dbałość o poprawne nawilżenie naskórka. Także ma on bardzo duże znaczenie dla jego młodego wyglądu – w młodej skórze jest go po dostatkiem.

W branży beauty kwas hialuronowy używany jest przede wszystkim do produkcji kosmetyków, ale również znalazł on zastosowanie w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie używany jest jako wypełniacz oraz nawilżacz.

Jednocześnie kwas hialuronowy jest bezpieczny – jako związek biozgodny ze skórą bardzo rzadko wywołuje reakcje alergiczne, dlatego też może być on stosowany także w przypadku skóry wymagającej.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

W gabinetach medycyny estetycznej usuwanie zmarszczek prowadzone jest na bazie różnych procedur – jedną z najczęściej wybieranych znajduje się ostrzykiwanie skóry kwasem hialuronowym.

Zabieg tego typu polega na wprowadzaniu właściwych dawek kwasu hialuronowego bezpośrednio w zmarszczki oraz bruzdy. Dochodzi wówczas do wypełnienia braków w objętości skóry, a tym samym do zlikwidowania tych niedoskonałości.

Rezultaty zabiegu mogą być widoczne nawet przez 12 miesięcy, dlatego efekt jest długotrwały. Następnie można zabieg powtórzyć, aby skóra znów prezentowała się młodzieńczo.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że usuwanie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego wspomaga procesy naturalnej regeneracji skóry – wynika to z faktu wykonania nakłuć, które przyspieszają jej wewnętrzną odnowę, a tym samym wspierają produkcję kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za młodzieńczy wgląd.

Dokładne informacje o przebiegu procedury można uzyskać na stronie Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Slowage z miasta Rzeszów. To właśnie tam klienci mogą skorzystać z kompleksowej gamy skutecznych i bezpiecznych zabiegów odmładzających.

Zalety stosowania zabiegów medycyny estetycznej na bazie kwasu hialuronowego:

  • natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek
  • skóra wygląda młodzieńczo i naturalnie
  • aktywuje procesy odmładzające
  • może być stosowany na każdym typie skóry
  • długotrwałe rezultaty – nawet do 12 miesięcy
  • niskie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – cena

Koszt dotyczący zabiegu usuwania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest zależny przede wszystkim od rodzaju wybranego wówczas preparatu oraz jego ilości potrzebnej do zlikwidowania niedoskonałości.

W gabinetach medycyny estetycznej działających w mieście Rzeszów trzeba liczyć się z kosztem od około 800 do 1200 złotych. Dokładne cenniki dostępne są na stronach gabinetów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

11 thoughts on “Odmładza skórę i wspomaga jej regenerację. Dlaczego warto skorzystać z zabiegów z kwasem hialuronowym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *