Osocze bogatopłytkowe: innowacyjne wykorzystanie naturalnych substancji i sposób na młody wygląd przez wiele lat!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Medycyna estetyczna i medycyna regeneracyjna powstały z myślą o tych, którzy jak najdłużej chcą zachować swój doskonały wygląd. Obecnie są to jedne z najszybciej rozwijających się działów medycyny, które co chwila sięgają po nowe osiągnięcia. Jednym z nich jest osocze bogatopłytkowe – innowacyjny preparat, który potrafi zdziałać cuda!

Osocze bogatopłytkowe

Starzenie się skóry można spowolnić

Wraz z upływem lat nasza skóra traci jędrność. Spowolnieniu ulegają procesy regeneracyjne, które w niej zachodzą. Samodzielna regeneracja staje się więc coraz trudniejsza. Można ją jednak wspomóc, sięgając po odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej. Terapia osoczem bogatopłytkowym to idealne rozwiązanie dla zwolenników metod naturalnych oraz tych wszystkich, którzy z uwagi na reakcje alergiczne nie mogą poddać się zabiegom z wykorzystaniem innych preparatów.

Na czym polega terapia?

Terapia osoczem bogatopłytkowym to program, którego celem jest biostymulacja komórek znajdujących się w skórze. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane do zabiegu pozyskiwane jest z krwi pacjenta. W efekcie nie ma tutaj ryzyka pojawienia się reakcji alergicznej czy powikłań związanych z nietolerancją podanego preparatu. Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od dawna znane są w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, ginekologii a nawet stomatologii.

Osocze bogatopłytkowe, które wykorzystywane jest przez Klinikę Lasermed (http://www.lasermed.com.pl), to substancja, która bardzo silnie stymuluje komórki do regeneracji. Jednocześnie na skutek pobudzenia fibroblastów sprawia, że dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych. Podanie osocza bogatopłytkowego to idealne rozwiązanie wtedy, kiedy celem zabiegów jest przede wszystkim poprawia wyglądu skóry twarzy oraz jej regeneracja – wyjaśniają Specjaliści Kliniki Medycyny Estetycznej.

Kiedy warto zdecydować się na tego rodzaju zabieg?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonuje się wtedy, kiedy celem jest rewitalizacja skóry. Pomagają one usunąć oznaki zmęczenia, poprawiają koloryt, likwidują nadmierne wysuszenie i dodają blasku. Świetnie radzą sobie również z rozmaitymi oznakami starzenia się skóry: zmarszczkami, fałdami, obniżoną gęstością oraz utratą owalu twarzy. Osocze bogatopłytkowe można stosować również jako sposób na przyspieszenie regeneracji skóry i gojenie się ran po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Jak zachować młody wygląd, czyli jakie efekty da terapia osoczem bogatopłytkowym?

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to pewność, że poprawie ulegnie elastyczność i gęstość skóry. Staje się ona wyraźnie bardziej napięta, co poprawi owal twarzy i przywróci jej młody, promienny wygląd. Wszelkie drobne zmarszczki oraz fałdki znikną, a blizny potrądzikowe ulegną spłyceniu. Zabieg daje szczególnie dobre efekty w przypadku rozstępów skórnych – niweluje wyraźnie ich widoczność.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Tak jak w większości zabiegów medycyny estetycznej, tak również w terapii osoczem bogatopłytkowym nie wykonuje się go u kobiet, które spodziewają się dziecka. Zabiegi są niewskazane również w przypadku opryszczki oraz wszelkich zmian ropnych, które znajdują się na skórze.

Osocze bogatopłytkowe to niewątpliwe osiągnięcie medycyny, które znane i cenione jest również przez medycynę estetyczną. Jest to rozwiązanie doskonałe dla osób, które chcą poprawić swój wygląd, a jednocześnie mają obawy przed skorzystaniem z zabiegów, w czasie których wykorzystuje się sztuczne preparaty. Osocze bogatopłytkowe jest bezpieczne, nie wywołuje uczuleń, a organizm terapię z jego udziałem znosi naprawdę bardzo dobrze.

Więcej informacji na http://www.lasermed.com.pl/48/medycyna-estetyczna.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *