Piękna skóra dzięki plazmie frakcyjnej ARC

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Atrakcyjny wygląd, którego istotną częścią składową zdaje się być piękna skóra, niewątpliwie należy uznać za wartość – chodzi tutaj nie tylko o to, jak postrzegają nas inni, ale również o sposób w jaki sami na siebie patrzymy. Niestety zmarszczki, blizny, brodawki, włókniaki, a także inne zmiany szpecą wizerunek… Można by je zaakceptować, jeśli uzyskanie efektu ładnej i gładkiej skóry byłoby niemożliwe.

Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nieoperacyjne poprawianie wyglądu skóry leży w zasięgu ręki – wystarczy dowiedzieć się nieco więcej na temat plazmy frakcyjnej ARC http://www.instytutluisa.pl/uslugi/plazma-frakcyjna-arc/

Wykonanie bezpiecznego i skutecznego zabiegu plazmą frakcyjną ARC pozwala na przykład wykonać lifting opadających powiek. Inne efekty to: redukcja zmarszczek czy usuwanie blizn. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i nieinwazyjnej technologii możliwe staje się również usuwanie tatuaży, a także usuwanie brodawek i włókniaków. Jeśli chodzi na przykład o wspomniane tutaj tatuaże, dotychczas pozbywano się ich laserowo. Stosowanie lasera niesie ze sobą jednak pewne zagrożenia i skutki uboczne, spośród których wymienić należy choćby: powstawanie blizn, ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych czy infekcji bakteryjnych, pojawienie się przebarwień, a także zmiana struktury skóry. Tego rodzaju negatywne efekty nie występują w przypadku zastosowania plazmy frakcyjnej ARC, która nie wywołuje krwawienia czy stanów zapalnych, a także nie tworzy nowych blizn – wręcz przeciwnie, pozwala pozbyć się tych, które być może od lat szpecą skórę.

Podstawowy sposób wykorzystania plazmy frakcyjnej ARC to jednak korekta opadających powiek, które wraz z wiekiem stają się coraz mniej sprężyste, przez co w skrajnych przypadkach niemal zupełnie zakrywają oczy. Nieoperacyjne podnoszenie powiek przy użyciu plazmy, tzn. zjonizowanych gazów z powietrza (ujmując rzecz najbardziej oględnie), to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna metoda, dzięki zastosowaniu której twarz staje się odmłodzona, a przez to również bardziej atrakcyjna, a nawet… pogodna – brak sprężystości skóry może bowiem przyczyniać się do tego, że fizjonomia sprawia dość przygnębiające wrażenie. Sprężystość to jednak nie jedyny, wyraźnie widoczny efekt stosowania plazmy, warto wszak pamiętać również o usuwaniu blizn, przebarwień, głębokich zmarszczek lub nawet tatuaży – bez ryzyka wystąpienia krwawienia czy bolesnego stanu zapalnego. Dziś, aby pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych, nie trzeba udawać się do kliniki chirurgii plastycznej, wystarczy wizyta w salonie kosmetycznym.

//reklama

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *