Powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu

Kwas hialuronowy to naturalna substancja, która powszechnie występuje w tkankach ludzkiego organizmu. Jej największe ilości można znaleźć w ludzkiej skórze. Dzięki kwasowi komórki są doskonale nawilżone, dotlenione i odżywione, a co za tym idzie – również sprężyste. Widoczny na pierwszy rzut oka efekt niedoboru to suchość i wiotkość skóry, która z upływem czasu staje się mniej atrakcyjna.

Wypełnianie zmarszczek to nie jedyne zastosowanie kwasu hialuronowego. Substancję wykorzystuje się również w trakcie modelowania i konturowania twarzy, redukcji blizn oraz powiększania i modelowania ust http://www.instytutluisa.pl/uslugi/powiekszanie-ust/

Pełne wargi sprawiają, że usta prezentują się bardziej atrakcyjnie, ponętniej. Zabieg polegający na wypełnianiu ich kwasem trwa ok. 30 minut, a dzięki temu, że w trakcie jego wykonywania stosuje się znieczulenie miejscowe, jest niemal bezbolesny. Kwas odbudowuje gęstość tkanek ust, a także intensywnie je nawilża. Jego proste i naturalne działanie przynosi zadziwiające rezultaty, którymi można cieszyć się do 12 do 14 miesięcy. Aby efekty były zadowalające i trwałe, warto przez kilkadziesiąt godzin (dopóki nie ustąpi opuchlizna) unikać nadmiernej ekspresji, światła słonecznego lub solarium czy chlorowanej wody.

Coraz więcej firm kosmetycznych decyduje się na produkowanie kremów, balsamów i pomadek, w których składzie pojawia się kwas hialuronowy. Stosowanie tego rodzaju specyfików najczęściej nie szkodzi, ale również nie pomaga na tyle, aby efekty były widoczne gołym okiem. Dzieje się tak dlatego, że podobne produkty działają od zewnątrz, natomiast iniekcja jest w stanie pobudzić nieco głębsze warstwy skóry. Dzięki profesjonalnie wykonanemu zabiegowi można nie tylko powiększyć usta, ale przede wszystkim pozbyć się asymetrii, która sprawia, że właściwie żadna pomadka nie prezentuje się na nich dobrze, jeśli nie zastosuje się konturówki. Niestety, zastrzyk z kwasu hialuronowego, nie zawsze pozwala pozbyć się nieatrakcyjnych blizn po opryszczce, ponieważ skóra w tych miejscach może okazać się mniej podatna na działanie dobroczynnej substancji.

Co ciekawe, efekty stosowania kwasu to zdecydowanie nie tylko powiększanie ust i modelowanie ust. Wykorzystuje się go również w leczeniu chorób i schorzeń takich jak: anemia, astma, trądzik, zapalenie skóry, złamania, przykurcze mięśni, a nawet przepuklina czy jaskra. Skuteczność naturalnej substancji zadziwia. Wykorzystywanie jej niezwykłych naturalnych właściwości to znakomity sposób na odzyskanie lub zachowanie młodzieńczego, ponętnego wyglądu.