Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Powiększanie ust zazwyczaj kojarzy się z inwazyjnym zabiegiem, po którym efekt nie zawsze jest naturalny. Dzięki medycynie estetycznej możemy modelować ich kształt bez konieczności używania skalpela. W ich wypełnieniu pomoże nam kwas hialuronowy.

Jak działa kwas hialuronowy?

Każda kobieta chciałaby mieć pełne usta, a niestety czasem są wąskie i ciężko uwydatnić je nawet makijażem. Powiększanie kwasem hialuronowym to bezpieczny zabieg, który pozwoli nam delikatnie zwiększyć ich objętość, sprawiając, że nadal będziemy wyglądać naturalnie. Dzięki niemu zostaje odbudowana gęstość tkanek wokół ust, stają się większe, lepiej wygląda ich kontur. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, jednak wraz z wiekiem jest jej coraz mniej. Z tego względu zabieg jest bezpieczny.

Jak wygląda powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Zabieg polega na wprowadzaniu kwasu hialuronowego pod skórę przy pomocy nakłuć. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym z użyciem specjalnego kremu. Trwa bardzo krótko, zaledwie kilkanaście minut, a jego efekt utrzymuje się do około roku.

Jak należy postępować po zabiegu?

Po zabiegu powinniśmy uważać na nadmierną ekspresję w obrębie ust, nie masujemy i nie dotykamy również tego miejsca. Na kilka dni po jego przeprowadzeniu lepiej zrezygnować z opalania się, wizyt w solarium i saunie.

Wskazania i przeciwwskazania

Zabieg polecany jest wszystkim kobietom, które chcą wypełnić swoje wargi, zwiększyć ich objętość oraz poprawić kontur ust. Pozwala on również na zmniejszenie zmarszczek znajdujących się wokół nich. Przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegu są problemy skórne i infekcje, takie jak m.in. opryszczka, skłonność do blizn przerostowych, choroby układu immunologicznego oraz nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Nie mogą go wykonywać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Jeśli chcesz umówić się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, dokonaj rezerwacji online w gabinecie medycyny estetycznej przez Lavito.pl!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *