Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto?

Gęste włosy są atrybutem piękna. Bajkowi książęta zawsze mają bujną czuprynę w pięknym kolorze. Niestety w rzeczywistości nigdy nie jest aż tak kolorowo – wielu mężczyzn traci przedwcześnie swoje owłosienie ze względu na zbyt dużą ilość testosteronu we krwi. A wypadanie włosów może mieć też i inne przyczyny. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zastanawia się nad wykonaniem transplantacji włosów. Jak wygląda taki zabieg? Jaka jest cena przeszczepu włosów? I gdzie znaleźć dobrą klinikę dla siebie?

1. Transplantacja włosów – dlaczego warto się na nią zdecydować?

2. Kiedy warto zdecydować się na przeszczep włosów Turcja?

3. Zabieg przeszczepu włosów – na co zwrócić uwagę przy wyborze kliniki?

4. Ile kosztuje przeszczep włosów w klinice – dla kogo taka opcja?

5. Przeszczep włosów metodą fue – gdzie znaleźć klinikę?

Transplantacja włosów – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Jeżeli chcesz cieszyć się piękną i bujną fryzurą a okoliczności sprawiły, że twoje włosy się już przerzedziły to nie pomogą ci na to żadne magiczne specyfiki reklamowane przez internet. Twoją jedyną szansą na powrót wymarzonej fryzury jest transplantacja włosów. Podczas jej przeprowadzania przeszczepiane są mieszki włosowe z tych miejsc, w których jest ich dużo, w te miejsca, w których widać już łysinę. Przeprowadzona profesjonalnie transplantacja jest w stanie przywrócić naturalną bujność owłosienia.

Kiedy warto zdecydować się na przeszczep włosów Turcja?

W przypadku przeszczepu włosów warto zrobić to wtedy, gdy ma się jeszcze jakieś mieszki włosowe na głowie. Przeważnie potrzeba aż od 500 do nawet 6000 graftów, a więc mieszków aby móc dany obszar obsadzić włosami. Mieszki często brane są z części potylicznej głowy, a więc z miejsca, w którym włosy rosną najgęściej i z którego nie będzie widać ubytku. Czasami zdarza się tak, że potrzeba jest kilku zabiegów, aby zasadzić włosy na jakimś obszarze i aby wystarczająca liczba mieszków włosowych mogła się w nowym miejscu przyjąć.

Zabieg przeszczepu włosów – na co zwrócić uwagę przy wyborze kliniki?

Przy wyborze klinki warto sprawdzić czy jej wcześniejsze działania prowadziły do naturalnego wyglądu włosów na skórze głowy u wcześniejszych klientów. Warto również upewnić się, że zabiegi wykonywane są przez specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów i w znieczuleniu miejscowym. Oprócz tego sprawdź też czy wykonywany jest przeszczep włosów fue jest to metoda dzięki której przeszczepione włosy prezentują się dobrze i tworzą naturalną linię włosów.

Ile kosztuje przeszczep włosów w klinice – dla kogo taka opcja?

Przeszczep włosów w Turcji wraz z opieką, pobytem w hotelu, zestawem leków oraz innymi udogodnieniami można znaleźć już do 1990 euro. Jeżeli w cenie ma się zawierać również lot z Polski do Turcji oraz z Turcji do Polski cena wzrasta do kwoty od 2790 euro. Można także wybrać opcję ze zwiedzaniem Stambułu – a więc wersję turystyczną, która zaczyna się od kwoty 3290 euro. Jak więc widać, przeszczep włosów jest zabiegiem dostosowanym do kieszeni jak największej ilości osób. Każdy może wybrać taką opcję, jaka wydaje mu się najrozsądniejsza.

Przeszczep włosów metodą fue – gdzie znaleźć klinikę?

Jeżeli marzysz o przeszczepie włosów w solidniej klinice to warto poszukać odpowiedniego miejsca przez internet. W ten sposób będziesz mieć wystarczającą ilość czasu na zapoznanie się z informacjami na temat danej kliniki, samego zabiegu przeszczepu włosów oraz opinii wcześniejszych klientów. Stroną wartą odwiedzenia może okazać się chociażby https://skymed.org.pl/.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *