pzu zdrowie gdzie znajdę skierowanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: pzu zdrowie gdzie znajdę skierowanie

„Kobiety, które kochają za bardzo” – poradnik dla zranionych serc

Każdy z nas chce kochać i być kochanym. Jednak nie zawsze nasze uczucia okazują się być właściwe i zdrowe dla nas samych. Zwłaszcza kobiety, którym trudno odciąć się od swojego partnera i którzy często ich ranią. Dlatego też powstał poradnik „Kobiety, które kochają za bardzo” autorstwa Robin Norwood, którego e-book możemy znaleźć na stronie Chomikuj.

Książka ta stanowi świetny przewodnik dla kobiet, które cierpią z powodu miłości, która zaczyna działać na ich niekorzyść. Autorka wyjaśnia, że w związku z miłością, która nas zdominowała, często tracimy kontrolę nad swoim życiem. Zaczynamy poświęcać wszystko dla osoby, którą kochamy, nawet kosztem własnych pragnień i potrzeb. Często zdarza się, że stajemy się zależni od naszego partnera i nie potrafimy funkcjonować samodzielnie.

Norwood pokazuje, że takie zachowanie jest typowe dla kobiet, które doświadczyły trudnych sytuacji w życiu, takich jak rozwód, zdrada, problemy z alkoholem czy narkotykami w rodzinie. Z biegiem czasu kobiety te stają się niezwykle wrażliwe na potrzeby innych ludzi, a ich własne potrzeby i pragnienia tracą na znaczeniu.

Poradnik „Kobiety, które kochają za bardzo” zawiera wiele praktycznych porad jak odnaleźć się w związku, który zdominowała miłość, co zrobić, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i jak radzić sobie z bólem po zakończeniu związku. Norwood pokazuje, że pierwszym krokiem do wyjścia z pułapki miłości jest uświadomienie sobie, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie i podejmowanie decyzji, które są dla nas najlepsze.

Sumując, poradnik „Kobiety, które kochają za bardzo” to świetna lektura dla każdej kobiety, która chce odzyskać kontrolę nad swoim życiem i zacząć kochać siebie. E-book możemy pobrać z serwisu Chomikuj i przeczytać na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Nie wahajmy się, sięgnijmy po tę lekturę i odzyskajmy wiarę w siebie i swoje siły.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *