Revitalash – marka, która powstała z miłości

Revitalash – marka, która powstała z miłości

Wyobraź sobie najgorszą sytuację w życiu- najbliższa Ci osoba ma nowotwór. Widzisz, jak słabnie z dnia na dzień, w dodatku traci wszystkie włosy i rzęsy. Chcesz jej pomóc ze wszystkich sił. Byleby tylko przywrócić jej namiastkę normalności. Jeśli jesteś lekarzem i masz obok siebie sztab uzdolnionych chemików i kosmetologów- możesz to zrobić. Możesz wynaleźć taki rodzaj kosmetyków, który spowoduje szybki przyrost nowych włosów i ekspresowe zagęszczenie rzęs. Tak właśnie powstała marka Revitalash, która produkuje odżywki do rzęs, brwi i oczu pomagające kobietom odzyskać piękny wygląd bez względu na ich życiową historię.

 Revitalash- rewolucja w zagęszczaniu rzęs

Czy wiesz, że utracone rzęsy mogą odrosnąć już w ciągu 3- 4 miesięcy? To nie magia, lecz zwykłe działanie niezwykłej odżywki do rzęs Eyelash Conditioner RevitaLash Advanced. Jak podaje producent, 3 miesiące to minimalny czas, po którym można dostrzec widoczne efekty kuracji. Najlepsze rezultaty przynosi jednak pięciomiesięczna kuracja. W jej trakcie można zauważyć nie tylko wzrost większej ilości włosków, ale również pogrubienie tych już istniejących. W jaki sposób działa odżywka? Przede wszystkim hamuje wypadanie istniejących już rzęs poprzez blokowanie przejścia testosteronu w dihydrotestosteron. Ponadto pogrubia i wzmacnia rzęsy, dzięki obecności nanopeptydów. Za blokowanie wypadania rzęs odpowiada w kosmetyku palma sabałowa oraz żeń- szeń, natomiast za ich pogrubienie- proteiny pszenicy. Z kolei nanopeptydy, czyli maleńkie cząsteczki białka, wzmacniają włoski i przyspieszają ich porost.

Odżywka Revitalash, która przyspiesza porost włosów

To, co sprawdziło się przy tworzeniu odżywki do rzęs, zdało również egzamin przy tworzeniu odżywki do włosów. Dlatego znana z odżywek na porost włosów marka Revitalash postanowiła użyć w swoim kosmetyku żeń- szenia, który przeciwdziała wypadaniu włosów. Ma to głęboki sens. Fryzura wydaje się gęstsza wtedy, gdy na głowie rosną obok siebie zarówno włosy stare jak i nowe. A jeśli w dodatku nowe włosy rosną szybciej, to gęstość fryzury jest naprawdę widoczna. W jaki sposób można przyspieszyć porost włosów? Otóż, można go lepiej odżywić. A lepsze odżywienie jest możliwe po zwiększeniu ukrwienia skóry głowy. Wtedy bowiem zarówno tlen, jak i składniki odżywcze, mają szansę wniknąć głęboko w skórę i odżywić cebulki włosów. W odżywce do włosów Revitalash składnikiem zwiększającym ukrwienie skóry jest miłorząb japoński. Jak widać, każdy ze składników kosmetyku ma tam głęboki sens.

Revitalash- usuwanie zmarszczek

Choć marka Revitalash znana jest przede wszystkim jako producent kosmetyków odżywiających rzęsy i włosy, to warto wspomnieć również o jej nowym produkcie, który z powodzeniem redukuje niedoskonałości skóry dojrzałej. Mowa tu o bazie wypełniającej pod makijaż RevitaLash Fineline Primer. Wystarczy nałożyć ją na istniejącą zmarszczkę, by ta została wygładzona. Na czym polega skuteczne działanie bazy? Na wykorzystaniu brązowych alg, które stymulują produkcję kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest niezbędny do utrzymania właściwego poziomu nawilżenia cery. Napina ją odpowiednio i dba o to, aby była jędrna. W sposób naturalny wypełnia więc zmarszczki i sprawia, że twarz wygląda młodo i pięknie.