Rezerwuj wizytę u kosmetyczki czy fryzjera jednym kliknięciem myszki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Żyjemy w czasach informatyzacji i wszechobecności usług mobilnych. Z racji ciągłego i nieograniczonego dostępu do Internetu oraz posiadania przy sobie urządzeń mobilnych, korzystamy z wszystkiego, co oferuje sieć.

Można zatem zapomnieć o czasochłonnym zdobywaniu informacji czy osobistym załatwianiu wielu spraw. Takie nowoczesne technologie zdominowały wiele dziedzin życia, także branżę beauty. Rezerwacja online to obecnie warunek sprawnego funkcjonowania salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego. To szereg korzyści zarówno dla klientów, jak i dla zakładów świadczących usługi upiększające. Czego zatem może spodziewać się klientka, która skorzysta z opcji rezerwacji online?

Planujesz zabiegi upiększające? Zarezerwuj je w dowolnym momencie!

Wizyta u kosmetyczki czy fryzjera to obowiązkowe punkty w kalendarzu każdej kobiety. Współczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zadbany i estetyczny wygląd. Dodaje pewności siebie, pozwala budować profesjonalny wizerunek zawodowy, czyni kobietę atrakcyjną w oczach partnera. Z dużego zapotrzebowania na usługi fryzjerskie czy kosmetyczne wynika coraz większa dostępność usług. A w związku z dynamicznym trybem życia i koniecznością pogodzenia zobowiązań domowych i zawodowych, dzisiejsza kobieta bardzo ceni sobie swój czas. System rezerwacji online jest ukłonem w stronę każdego klienta, który w dowolnym momencie i miejscu, wyposażony jedynie w dostęp do Internetu może dokonać rezerwacji w gabinecie kosmetycznym czy salonie fryzjerskim.

System rezerwacji online sprawdza się w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy wizyta jest planowana ze znacznym wyprzedzeniem, czy wynikła nagle, rezerwacje online umożliwiają dopasowanie najlepszego terminu wizyty oraz wybór ulubionego fryzjera czy kosmetyczki. Co zyskuje klient korzystający z rezerwacji online? I jak to działa?

System rezerwacji online Versum – zobacz, ile możesz zyskać

Masz swój ulubiony salon fryzjerski bądź gabinet kosmetyczny? Zatem z pewnością zależy Ci na wizytach właśnie w tym miejscu. I zapewne odwiedzasz to miejsce regularnie, zatem możesz wcześniej zaplanować wizytę. Ale czasem zdarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja, prawda?

Spotkanie ze znajomymi, uroczystość rodzinna czy kolacja z mężem wymagają odpowiedniego przygotowania. Ty jednak możesz nie mieć czasu, aby udać się osobiście do salony fryzjerskiego lub masz problemy, aby się tam dodzwonić. Wyobraź sobie zatem, że późnym wieczorem w domu, stojąc w korku w drodze do pracy czy podczas weekendowej wycieczki z dziećmi możesz skutecznie dokonać rezerwacji, mając wgląd we wszystkie wolne terminy oraz dostępność poszczególnych pracowników.

Tak ogromna dostępność usług sprawdzi się także w przypadku pilnej, awaryjnej sytuacji, gdy na już musisz zarezerwować wizytę, gdyż na śmierć zapomniałaś o urodzinach siostry lub tym ważnym spotkaniu zawodowym… W Twoim ulubionym salonie nie ma żadnych wolnych terminów w najbliższym czasie – ale nic straconego. dzięki rezerwacji online możesz prześledzić grafik pracy innych salonów w najbliższej okolicy. Na pewno coś znajdziesz!

To jeszcze nie wszystko. dzień przed wizytą zostanie automatycznie wygenerowany SMS przypominający o wizycie. Nie ma więc możliwości przegapienia wizyty. Ponadto niektóre gabinety kosmetyczne czy salony fryzjerskie oferują program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci zyskują jeszcze więcej, m. in. atrakcyjne rabaty czy nagrody.

Korzyści dla klienta, korzyści dla salonu

Versum jako dynamicznie rozwijający się system rezerwacji online oferuje praktyczne rozwiązania dla obu stron. Klient zyskuje wygodną i dostępną 24 godziny na dobę możliwość rezerwacji wizyty. Zaś salon zwolniony jest z konieczności odbierania telefonów i zapisywania wizyt, co często wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby do pracy na recepcji. To generuje duże oszczędności dla salonu i sprzyja poprawie jego konkurencyjności na rynku. Programy lojalnościowe przyciągają klientów, korzystają zatem oni jak i pracownicy czy właściciele. To długotrwała inwestycja skutecznie zwiększająca zyski salonu.

Możliwość opiniowania salonów i ich usług to także korzyści dla obu stron. Salon zyskuje bazę doskonałych opinii co przyciąga potencjalnych klientów. Zaś klient może znaleźć salon oferujący usługi na naprawdę wysokim poziomie. Nowoczesne technologie skutecznie ułatwiają życie – nie inaczej jest w przypadku możliwości, jakie oferuje rezerwacja online. Wystarczy jedno kliknięcie myszką, aby umówić wizytę u kosmetyczki lub wykonać rezerwacje u fryzjera.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *