Sezon na regenerację – zachowaj wakacyjny blask!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Sezon na regenerację – zachowaj wakacyjny blask!

Lato to czas beztroski – wiatr we włosach, podróże i kąpiele w morzu. Teraz nadszedł moment na świadomą pielęgnację. Otwieramy sezon na regenerację! Przedstawiamy punkty obowiązkowe na mapie jesiennej wyprawy po urodę.

Sezon na regenerację – zachowaj wakacyjny blask!
Sezon na regenerację – zachowaj wakacyjny blask!

Przesuszone włosy, skóra wystawiona na ciągły kontakt ze słońcem, cera pozbawiona blasku. Jesienna aura sprzyja urodzie – to doskonały czas na domową pielęgnację wzmocnioną profesjonalnymi zabiegami, które nie są wskazane w słoneczne dni.

Cera bez grama Instagramu

Wakacyjne zdjęcia potrafią zachwycić. Często zostają doprawione filtrem maskującym niedoskonałości, które są efektem intensywnego kontaktu z promieniami UVA i UVB. Nawet najpiękniejsza opalenizna traci przy odwodnionej cerze. Dlatego pierwszym przystankiem na drodze do kompleksowej regeneracji jest codzienne nawilżanie. Kosmetyczne rytuały warto wzbogacić o intensywną kurację, która dostarczy skórze odpowiednich składników aktywnych w dzień i w nocy. To m.in. małocząsteczkowy kwas hialuronowy, silnie wiążący wodę.

– Kuracja Revitacell Stem Cells Face Therapy została oparta o unikatowy składnik NHAC Biocervin MIC-1 zawierający kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Badania wykazały, że bioaktywne czynniki zawarte w tych komórkach macierzystych stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu. Spłyca on zmarszczki oraz dodatkowo nawilża skórę, co jest szczególnie istotne po lecie – mówi dermatolog dr Edyta Engländer, ekspert Revitacell.

Poza domową pielęgnacją warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Zabieg nr 1 po lecie? Mezoterapia bezigłowa z komórkami macierzystymi. Jest to nieinwazyjny sposób odmładzania i regeneracji skóry. Substancje aktywne docierają w głąb skóry wykorzystując właściwości fali elektromagnetycznej. Impuls dociera do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że preparaty wykorzystywane w mezoterapii mogą działać na takim poziomie skóry, w którym przynoszą najbardziej efektywne rezultaty.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *