Siwe włosy – wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Siwe włosy – wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Jesteśmy cywilizacją, która wyjątkowo dotkliwie odczuwa skutki stresu i przepracowania. Z takimi dolegliwościami jak nerwice, depresje, nadwaga czy przyspieszone starzenie ciężko jest walczyć. Jednym z bardziej uciążliwych problemów jest przedwczesne siwienie. Dziś siwe włosy nie dziwią nawet u dwudziestolatków. Niestety u wielu osób jest to powód do kompleksów i niezadowolenia z z własnego wizerunku. Czy można skutecznie odwrócić siwienie? Odpowiadamy, podając za przykład preparat GR-7 Professional.

Siwe włosy – znak czasu czy piętno genealogiczne?

Siwizna to po części wynik jednego i drugiego. Niestety więcej do powiedzenia mają w tym przypadku geny – w nich zapisana jest informacja o tym z jaką intensywnością powstawać w ludzkich komórkach ma melanina. Jest to związek odpowiadający za pigmentację, czyli min, kolor włosa. Im mniej melaniny, tym szybciej siwieją włosy. Uwarunkowania genetyczne mocno determinują to, czy osiwiejemy w wieku 20 czy 60 lat. Czy mamy na to jakikolwiek wpływ? A może jesteśmy całkowicie skazani na matkę naturę i czeka nas nieustanne farbowanie siwych włosów?

Metod walki z siwizną jest kilka. W pierwszej kolejności warto zadbać o higienę życia. Jak mawia klasyk: jeśli nie pomoże, to też na pewno nie zaszkodzi. Trzeba dobrze się odżywiać, wysypiać, dbać o odpowiednie proporcje pomiędzy obowiązkami a relaksem. Nie zaszkodzi również sport i odstawienie alkoholu, nikotyny oraz kawy, które według naukowców hamują syntezę melaniny.

Odwrócenie siwienia – czy to możliwe?

Wydaje się to jakąś szatańską sztuczką: ale jak to, odwrócić czas? Wszystko staje się bardziej zrozumiałe, gdy zajrzymy do wnętrza skóry głowy. To tam ilość melaniny ma bezpośredni wpływ na kolor włosów. Jeśli odpowiednio ją odżywimy, poziom melaniny zwyczajnie wzrośnie, efektem czego będzie ponowna, naturalna koloryzacja włosa. Z tej prostej, biochemicznej zależności skorzystali twórcy preparatu GR-7 Professional.

Siwe włosy - wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Siwe włosy – wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

 

Środek ten posiada w składzie w większości naturalne składniki, oparte na mieszance polskich ziół. Działa ona stymulująco na proces syntezy melaniny. GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy, nie zaś na włosy (należy zaznaczyć, że preparat ten nie zawiera żadnych pigmentów). Po około 7 dniach stosowania włosy same zaczną powracać do swojego pierwotnego koloru. Po około 25 dniach pierwszy etap kuracji zostaje zakończony. W tym okresie GR-7 Professional nakłada się dwa razy na dobę. Produkt został przebadany przez międzynarodową jednostkę EUROFINS, która potwierdziła skuteczność oraz brak efektów ubocznych na ponad 20 ankietowanych.

GR-7 Professional – środek odsiwiający, który działa naturalne i skuteczniej niż popularne farby do siwych włosów, można nabyć w sieci. Warto zapytać o niego także w dobrych salonach fryzjerskich, gabinetach trychologicznych oraz salonach SPA.

Skuteczny sposób na siwe włos? Więcej na https://gr-7.eu.