skąd jesteś piękną kobietą

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: skąd jesteś piękną kobietą

Ryanair – ile kosmetyków można zabrać w bagażu podręcznym?

Jeśli planujesz podróż samolotem, to na pewno wiesz, że istnieją pewne ograniczenia co do ilości płynów, które można zabrać na pokład samolotu. Szczególnie ważne jest to, kiedy podróżujesz z liniami lotniczymi Ryanair. W artykule tym opowiemy Ci, ile kosmetyków w płynie możesz zabrać na pokład samolotu przewoźnika Ryanair.

Zgodnie z regulaminem linii lotniczych Ryanair, każdy pasażer może zabrać na pokład samolotu jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm oraz dodatkowo jedną małą torbę lub plecak, który musi zmieścić się pod siedzeniem przed pasażerem. W bagażu podręcznym możesz zabrać kosmetyki w płynie, ale musisz pamiętać o pewnych wymogach.

Każda osoba może zabrać na pokład samolotu maksymalnie 1 litr kosmetyków w płynie. Wszystkie produkty muszą być zapakowane w przezroczysty, jednorazowy woreczek o pojemności maksymalnie 1 litra. Woreczek musi być szczelnie zamknięty i łatwo dostępny, ponieważ podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku będziesz musiał go pokazać.

Co do samej ilości kosmetyków, to każdy produkt może mieć pojemność maksymalnie 100 ml. Dotyczy to nie tylko płynów, ale również żeli, balsamów, kremów, past do zębów czy dezodorantów w sprayu. W przypadku, gdy potrzebujesz zabrać większą ilość kosmetyków, musisz je spakować w bagaż rejestrowany.

Ważne jest również, aby pamiętać o tym, że kosmetyki w płynie muszą być zawsze zapakowane w oryginalne opakowanie lub w specjalne pojemniki przeznaczone do podróży. Nie możesz przelać produktów do innych butelek lub pojemników.

Podsumowując, jeśli planujesz podróż samolotem z Ryanair, to pamiętaj o tym, że możesz zabrać ze sobą maksymalnie 1 litr kosmetyków w płynie o pojemności maksymalnie 100 ml każdy. Wszystkie produkty muszą być zapakowane w przezroczysty woreczek i być łatwo dostępne podczas kontroli na lotnisku. Przed wyjazdem zawsze warto sprawdzić aktualny regulamin linii lotniczych, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *