Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś pojazd i musisz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na wolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacje jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci pewne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie liczymy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego przyjmować, tak kiedy do ostatniej pory. Możesz otrzymać pożyczkę na dowlony cel i bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące swej energii i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę pragniesz stanowić oryginalnym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na krajowej stronie internetowej, patrząc w nim kwotę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez polski układ, który stanowi do Twojej dyspozycji na stronie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich możliwości w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w ruchu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier udzieli Ci pełne potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w struktur samochodu jesteśmy w mieszkanie pożyczyć Ci ważniejszą kwotę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu i zagranicznych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z polskim agentem.

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby uzyskać pożyczkę?

Nie chcemy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są zatem : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która planuje, że kredytobiorca czeka na firmę udzielającą kredytu, prawo własności mebla będącego przedmiotem zastawu. Na sił umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w naszym posiadaniu, oraz firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo odpowiada za jego eksloatację, tak kiedy posiadało toż zajęcie do ostatniej pory. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań pochodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *