TESTY COVID-19 IgM/IgG Ab wykrywa koronawirusa

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
TESTY COVID-19 IgM/IgG Ab wykrywa koronawirusa

Hurtownia medyczna oferuje swoim klientom bogaty wybór środków, które mogą okazać się niezbędne w czasach szerzącej się pandemii koronawirusa. Z racji bardzo dużego zapotrzebowania na nie, zamówienia należy składać z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Wymagana forma rozliczenia to przedpłata. Oprócz produktów, które są obecnie dostępne na stanie, pozostałe są sprowadzane pod zamówienie konkretnego klienta, dlatego okres oczekiwania wynosi 7-10 dni. Aby mieć pewność, że hurtownia medyczna będzie w stanie zaoferować nam zamówione produkty odpowiednio szybko, należy się pospieszyć i złożyć zamówienie z wymaganym wyprzedzeniem.

TESTY COVID-19 IgM/IgG Ab wykrywa koronawirusa

PŁYNY DO DEZYNFEKCJI
Płyny służą do dezynfekcji skóry i powierzchni. Należy stosować je zawsze po powrocie do domu, a także wtedy, gdy mogliśmy mieć bezpośredni kontakt z jakąś zakażoną powierzchnią. Hurtownia medyczna oferuje środki przeznaczone wyłącznie do dezynfekcji rąk, na przykład TRISEPT MAX, jak i takie, które można wykorzystać zarówno do dezynfekcji rąk, jak i różnych powierzchni, na przykład COVI-SEPT. Płyny wykazują działanie wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Aby mieć pewność, że będą skuteczne, zawsze należy stosować je zgodnie z zaleceniami producenta.

KOMBINEZONY, MASKI, RĘKAWICZKI
Hurtownia medyczna oferuje swoim klientom bogaty wybór środków ochrony osobistej. Kombinezony ochronne klasy I zabezpieczają przed cząstkami
cieczy i pyłu, a także substancjami chemicznymi. Ich gładka powierzchnia sprawia, że nie osadzają się na nich płyny, ani drobnoustroje. Mogą mieć styczność z krwią i płynami ustrojowymi. Kombinezony ochronne klasy III wyróżniają się bardzo wysokim stopniem ochrony. Zabezpieczają nawet przed skażeniem radioaktywnym. Skuteczną ochronę rąk zapewniają jednorazowe rękawiczki nitrylowe. Należy stosować je zawsze, kiedy powierzchnie, których dotykamy, mogą być skażone. Ponadto powinniśmy pamiętać o regularnej zmianie rękawiczek i ściąganiu ich w taki sposób, by nie miały styczności z czystą skórą. Warto zaopatrzyć się również w przyłbice ochronne, zabezpieczające nos i usta przed cząstkami wirusa, a także innymi drobnoustrojami. Przyłbice posiadają uniwersalny rozmiar. Można dopasować ich obwód i głębokość tak, aby ich noszenie było komfortowe.

TESTY COVID-19 IgM/IgG Ab
Testy są przeznaczone do wykonywania w warunkach laboratoryjnych. Można używać ich w szpitalach, laboratoriach i przychodniach z odpowiednio przystosowanymi gabinetami zabiegowymi. Wystarczy pobrać próbkę krwi z palca. Test wykrywa obecność wirusa po upływie co najmniej czterech dni od zakażenia. Tyle potrzeba, aby w organizmie wytworzyły się przeciwciała IgM. Po 12 dniach pojawiają się przeciwciała IgG. Testy charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością, co potwierdzają liczne badania i certyfikaty. To jedne z najbardziej wiarygodnych szybkich testów wykrywających koronawirusa. Wynik jest widoczny już po 10-15 minutach od wykonania testu. Testy są produkowane w Chinach i dopuszczone do obrotu w Polsce. Stąd też stosunkowo długi okres oczekiwania na ich dostawę. W opakowaniu zbiorczym, które jednocześnie stanowi najmniejszą jednostkę zamówienia, znajduje się 25 osobno pakowanych testów płytkowych, jedna lub dwie pipetki, butelka z płynem do analizy, a także ulotka z instrukcją w języku polskim i angielskim. Każdy z testów może być wykonywany pojedynczo. Pozostałe nie są w żaden sposób naruszone po otwarciu opakowania zbiorczego. Można bezpiecznie przechowywać je w temperaturze pokojowej bez obawy o ich czułość. Należy zadbać jedynie o szczelne zamknięcie butelki z płynem do analizy, którego ilość jest wystarczająca do wykonania wszystkich testów znajdujących się w opakowaniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz aktualnych stanów magazynowych najlepiej kontaktować się bezpośrednio z obsługą sklepu, która oferuje również fachową pomoc w doborze odpowiednich środków ochronnych. Im szybciej złożymy konkretne zamówienie, tym szybciej dotrą do nas zamówione produkty, a jak wiadomo, w przypadku ochrony przed wirusem czas reakcji ma kluczowe znaczenie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *