Testy koronawirus – dlaczego są tak duże w diagnozowaniu przypadków zachorowania na COVID-19?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Testy koronawirus - dlaczego są tak istotne w diagnozowaniu przypadków zachorowania na COVID-19?

Testy koronawirus – dlaczego są tak cenne w badaniu przypadków zachorowania na COVID-19? Testy są decydujące znaczenie w badaniu przypadków zachorowania na COVID-19, bo ale na ich przyczynie możliwe jest odróżnienie zakażonych od tych, jacy zajmują odpowiednie objawy, a potrafiące być produktem np. choroby czy innej choroby, nie mającej nic zgodnego z złym wirusem.

Teraz do szpitala mogą dojść, jednak również osoby chore jak a też z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dlatego niebagatelne znaczenie ma wykonywanie jak najszybszej liczby testów, zarówno tych które oferuje hurtownia medyczna.

Testy koronawirus – charakterystyka

Testy na COVID-19 są łatwe w hurtowniach medycznych. To testy posiadające certyfikaty CE i opis z analizy stabilności. Opakowanie handlowe zawiera 25 sztuk testów, i do ostatniego dana jest jednocześnie instrukcja i diluent (1-2 gry na opakowanie). Karton transportowy zawiera 1500 sztuk.
Skuteczność testów polega na dane wykrycia przeciwciał IgM w okresie pojawienia się zakażenia – tj. od 4 do 12 dnia po kontakcie z wirusem. Ponadto przeciwciała IgG, wykrywane przez test, diagnozują obecność zakażenia powyżej 12 dni, co pozwala optymalnie określić czas inkubacji wirusa.
W terenie skuteczności działania testów utrzymuje się na 100% wiarygodność, a fałszywie dobre sukcesy nie pojawiają się. Czułość testów wynosi 97%, zaś fałszywie ujemne wyniki – 2,4%.
Producenci wskazują ponadto, że możliwości produkcyjne wynoszą obecnie 1,2 mln/tygodniowo, a dostawa jest od 7 do 10 dni.

Znaczenie diagnostyki SARS-CoV-2 w przeciwieństwie pandemii wirusa

Testy, dostępne aktualnie na targu to oryginalne i najwłaściwsze narzędzie idące na wczesne wykrywanie przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Odpowiednie typowanie osób, jakie zajmowały kontakt z złymi lub nosicielami na decydujące znaczenia jeżeli należy o przeciwdziałanie powtarzaniu się wirusa na pełnym świecie, w współczesnym i w Polsce. Wyniki testów są na końcu łatwo dostępne, aby móc zastosować postępowanie noszące na planie odizolowanie osób potencjalnie chorych czy będących kontakt z zakażonymi i nosicielami, co sprzyja powstrzymywaniu powtarzania się wirusa.

Testy koronawirus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *