Thermolift – ciepło myśl o swojej skórze.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Jak zawsze w przypadku tego rodzaju oddziaływania na skórę, zaleca się wykonanie serii około 5 zabiegów z kilkudniowymi odstępami

Mówi się o nim „Lifting bez skalpela”.  Radiofrekwencja zastępuje skalpel, czyni zabieg 100% nieinwazyjnym. Thermolift przyda się wszystkim chcącym zwiększyć napięcie skóry, jej gęstość oraz zredukować nawisy skóry. 

Thermolift pod lupą

Jest to nieinwazyjna metoda liftingu, wykorzystywana do poprawy wyglądu skóry, modelowania owalu twarzy oraz całej sylwetki, redukcji „worków pod oczami”. Tajemnicą skutecznego działania thermoliftingu jest ciepło, którego źródłem są specjlanie dobrane fale radiowe. To właśnie one przenikając wierzchnie warstwy skóry, docierają do jej warstw głębokich. Efekt wewnętrznego podgrzania, podrażnia włókna kolagenowe, stymulując je do regeneracji i wzmocnienia. Przyspieszenie metabolizmu włókien kolagenowych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, odpowiadających za młody i zdrowy wygląd naszej skóry.

Jak działa Thermolift ?

Efekt rozgrzania głębokich warstw skóry, który na zewnątrz jest zupełnie niezauważalny i nieodczuwalny, można osiągnąć różnymi sposobami. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu fale ultradźwiękowe oraz promieniowanie podczerwone. Obie metody działają w podobny sposób. Ultradźwiękowa fala akustyczna działa bezpośrednio na komórkę, przyspieszając przemianę materii i mikrocyrkulację w jej obrębie. Efekt działania można dodatkowo wzmacniać stosując kremy, wchłaniane do głębokich warstw skóry pod wpływem ultradźwięków. Promieniowanie podczerwone  polega na emitowaniu wiązki ciepła, przy jednoczesnym chłodzeniu naskórka.

Jakie efekty daje Thermolift ?

 •  odmłodzenie skóry
 •  redukcja zmarszczek
 •  rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia
 • eliminacja „worków” i „sińców” pod oczami
 • stymulacja odnowy skóry – poprzez zwiększenie ilości elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego
 • poprawa faktury skóry – wygładzenie, zmniejszenie rozszerzonych porów
 • normalizacja wydzielania sebum i tonizacja skóry
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • odchudzanie i lifting twarzy
 • eliminacja tzw. podwójnego podbródka
 • odchudzanie i modelowanie sylwetki
 • zmniejszenie rozmiaru komórek tłuszczowych i redukcja cellulitu
 • lifting piersi i pośladków

 Jak zawsze w przypadku tego rodzaju oddziaływania na skórę, zaleca się wykonanie serii około 5 zabiegów z kilkudniowymi odstępami. Warto pamiętać, że thermolift jest jednym z najmniej ryzykownych i najbezpieczniejszych zabiegów, wykorzystywanych w kosmetologii. Z uwagi na to, jak również na rewelacyjne efekty, jakie daje jego stosowanie, ma bardzo wielu zwolenników na całym świecie, pomimo tego, że jest zabiegiem stosunkowo nowym, młodym. Z całą pewnością należy do zabiegów nowej generacji, które są przyszłością medycyny estetycznej. Bezinwazyjne powstrzymywanie procesów starzenia oraz cofanie już powstałych zmian, to niewątpliwie to, czego obecnie oczekujemy od kosmetologi i dermatologii.

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia są jednymi z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Postęp, jaki się w nich dokonuje, można śmiało nazwać rewolucyjnym. Z roku na rok zabiegi upiększające stają się coraz doskonalsze, mniej inwazyjne, efektywniejsze, mniej bolesne i co również nie jest bez znaczenia tańsze. Wszystko to sprawia, że są one dostępne szerszej grupie pacjentów. Coraz częściej decydują się na nie nie tylko gwiazdy z pierwszych stron gazet, ale zwyczajne kobiety, które po prostu chcą dobrze wyglądać i komfortowo czuć się we własnej skórze. Żyjemy w czasach wyjątkowo silnej presji opóźniania procesów starzenia. Wymusza ona na nas, lub jak wolą inni, motywuje nas ona, do dbania o zewnętrzny wizerunek, zachowania dobrej formy i młodego wyglądu.

autor: MK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *